آیت‌الله حسینی در اجتماع فاطمیون: رانت‌خواران و نجومی بگیران خائنین به ملت هستند

12 اسفند 1395 ساعت 18:01

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پیروی از سبک زندگی زهرایی در این دوران بد اقتصادی کمک به نیازمندان و مستمندان جامعه است.


آیت الله سید احمد حسینی خراسانی در اجتماع فاطمیون سبزوار با بیان اینکه متاسفانه کشور در حال حاضر در شرایط رکود اقتصادی قرار دارد بیان داشت: در این دوران و در آستانه سال نو کمک به مستمندان پیروی از سبک زندگی حضرت علی (ع) وحضرت زهرا (س) است.

وی درادامه با بیان اینکه شرط رستگاری جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی پیروی از این سبک زندگی است عنوان کرد: تنها با به کار بستن شیوه زندگی ائمه و پررنگ کردن نقش آنها در جامعه این مهم انجام خواهد شد.

حسینی خراسانی با بیان اینکه حضرت علی(ع) در ابتدای حکومت خود در انظار مردم اموال و دارایی خود را اعلام کرد و بیان داشت اگر در دوران خلافت خود چیزی را بر این داراریی افزودم بدانید که به شما خیانت کرده ام تصریح کرد: رانت خواری ودریافت حقوق های نحومی و استفاده ازموقعیت های دولتی خیانت به ملت است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به برخی تهدیدات نظامی تاکید کرد: هر نوع تهدید نظامی برای ملتی که با مکتب شهادت انس دارد و جانثار ائمه است سخنی سخیف و خنده دار است.

وی به تشییع چند صد شهید از دوران دفاع مقدس همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) اشاره کرد و عنوان کرد: این ها هنوز آثار جنگ تحمیلی است که این کشور تنها به جرم حب و دفاع از مکتب ائمه توسط ابرقدرت ها به آن دچار شد.

حسینی خراسانی با بیان این که آنچه امروز به عنوان عزت،شوکت و عزمت جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی است خون بهای شهیدان است تاکید کرد: قدرت ایران روز به روز و پس از تحقیر جاسوسان امریکایی در لانه جاسوسی افزایش پیدا کردو سال گذشته تفنگداران آمریکایی را با دستان بسته در برابر دوربین ها به زانو در اورد.


کد مطلب: 12411

آدرس مطلب: http://salamsarbedar.com/vdciz5az.t1arz2bcct.html

سلام سربدار
  http://salamsarbedar.com