کد مطلب: 12477
 
شکایت آموزش و پرورش داورزن از دهیار روستای باقرآباد
جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۱
 
بعد از گذشت دو هفته از انتشار عکس، آموزش و پرورش داورزن از دهیار روستای باقرآباد به اتهام نشر اکاذیب شکایت کرده است.
به گزارش سلام سربدار، نزدیک به دو هفته پیش عکسی در رسانه های محلی سبزوار و داورزن منتشر شد که نشان می داد یکی از کلاس های مدرسه روستای باقرآباد درب ندارد و با پلاستیک پوشیده شده است.

این عکس توسط دهیار روستای باقرآباد در اختیار رسانه ها قرار گرفته بود تا هم به وظیفه خودش عمل کرده باشد و هم شاید به گوش مسئولین برسد و مشکل دانش آموزان این روستا حل شود.


اما بعد از انتشار این عکس آموزش و پرورش داورزن با انتشار بیانیه ای به این عکس واکنش نشان داد و عکس منتشر شده را مربوط به انبار مدرسه روستا دانست.

حال بعد از گذشت دو هفته از انتشار عکس، آموزش و پرورش داورزن از دهیار روستای باقرآباد به اتهام نشر اکاذیب شکایت کرده است.

حال باید دید که آموزش و پروزش داورزن با چه انگیزه ای از دهیار روستایی که به دنبال منتقل کردن مشکلات مردم روستایش بوده شکایت کرده است.دهیار روستای باقرآباد نیز پس جوابیه آموزش و پرورش داورزن با ارسال توضیحانی به سلام سربدار نوشت:

من چندتا عکس از مدرسه روستا با۵٢ سال ساخت که فرسوده است گرفتم و هدفم تلنگر به مسوولین و کمک گرفتن از آنها بوده است.

عکس ها را هم مجزا از کلاسهای مدرسه و محیط آن و کلاسی که به گفته بچها آزمایشگاه بوده و ازآن استفاده می شده، گرفته ام. حالا کسی دیگر عکسها را کنار هم به گونه ای دیگر چیده آیا مقصر من هستم؟ آیا مخابره کردن مشکلات روستا و مردمم جرم و خلاف است؟ تعجب میکنم و آیا انصاف است که مسئول محترم به جای بهتر شدن اوضاع شماتت، تهدید و شکایت کنند؟! آیا روستای من مدرسه ای نو حق بچه هایش نیست!؟

مدرسه باقرآباد دارای ۶کلاس و ٢٢دانش آموز می باشد و تا یک سال پیش حتی میز و صندلی مدرسه کهنه و قدیمی بود که الان هم تعدادی از آنها استفاده می شود. ناظران تا یکسال پیش کجا بودند؟!

ضمنا من بارها تماس تلفنی داشته ام در خصوص رفع مشکل مدرسه و فرسوده بودنش که تاریخ ساختش مربوط به سال  ١٣۴٣می باشد نه تشکر از آقای رامشینی!

همچنین من از بچه ها پرسیدم و گفتند آن کلاس مورد استفاده قرار می گرفته و آزمایشگاه بوده!

تعجب میکنم از آقای مسئول محترم که به جای رسیدگی و کمک بیشتر دنبال تفره رفتن هستند.

ضمنا با هزینه خودیاری مردم روستا و اداره درب و پنجره مدرسه پارسال رنگ آمیزی شد و خودم هم یکی از رنگ کارهای آن بودم. قابل توجه مسوولین محترم و خیرین عزیز باقرآباد نیاز به مدرسه تازه ساخت دارد.

جوابیه اداره آموزش و پرورش داورزن:

مدرسه باقرآباد شهرستان داورزن دارای بیست و یک دانش آموز با دو کلاس فعال و یک دفتر که هر سه اتاق این آموزشگاه مجهز به تجهیزات آموزشی و گرمایشی لازم است، دایر می باشد.

لازم به ذکر است که این آموزشگاه در مجموع دارای هفت اتاق بوده که چهار اتاق بلا استفاده آن توسط شورای اسلامی و توسط یک تیغه از قسمت آموزشی جدا شده و به عنوان انباری استفاده می شود و قسمت آموزشی آن توسط اداره آموزش و پرورش کاملا مرتب و رنگ آمیزی شده و مجهز به تجهیزات نو از قبیل میزها و بخاری تابشی، کامپیوتر، چاپگر و وسایل آزمایشگاهی و... گردیده است.

تمامی تصاویر ارائه شده در خبر قبلی (توسط دهیار روستا) از قسمت انباری این آموزشگاه گرفته شده که فقط به عنوان انبار از آن استفاده می شده و عکس های مربوط به قسمت آموزشی این آموزشگاه جهت اطلاع شما عزیزان در بالای این خبر ارائه شده است.

ضمنا طبق برنامه مصوب کمیته برنامه ریزی اداره آموزش و پرورش از تمامی مدارس سطح شهرستان بازدیدهای منظمی در طی سال توسط راهبران و کارشناسان و معاونین و مدیریت انجام شده که قابل ذکر است که از همین آموزشگاه ۱۴ بار بازدید به عمل آمده و مشکل خاصی مشاهده نشده است.همچنین در تاریخ ۰۳/۱۱/۹۵ با هزینه اداره کلیه دانش آموزان و معلمین این آموزشگاه به بازدید علمی از مدرسه باشتین ارسال شده اند.

گفتنی است دهیار روستا نیز در مدت سال جاری تحصیلی بارها از خدمات رسانی اداره آموزش و پرورش تلفنی تشکر کرده است.

بنابراین کلیه ی خبرقبلی مبنی بر عدم وجود درب در کلاس درس این آموزشگاه کلا تکذیب می شود.
Share/Save/Bookmark