کد مطلب: 10578
 
دستور فرمانداری به علـوم پـزشکی بـرای احداث پارکینگ طبقاتی در بیمارستان حشمتیه
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰
۴
 
مدير حمل و نقل و ترافيك شهرداري سبزوار گفت: در نشست شوراي ترافيك سبزوار مقرر شد دانشگاه علوم پزشكي سبزوار در فضاي باز بيمارستان در حال احداث حشمتيه پاركينگ طبقاتي بسازد.
امير ناطقي افزود: در اين نشست معاون استاندار و فرماندار ويژه سبزوار بر رفع وضعیت ترافیکی سبزوار در بافت مرکزی با انجام كار فرهنگي، ترویج فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، فراگیر شدن ارائه خدمات دولت الکترونیک تاكيد كرد.

وي اظهار كرد: در اين نشست همچنين فرماندار ضمن تقدير از اقدامات شهرداري سبزوار در اجراي كمربند شرق، از اجراي طرح جامع مطالعات حمل و نقل و ترافيك شهر سبزوار خبر داد.

مدير حمل و نقل شهرداري سبزوار با بيان اينكه بيمارستان در حال احداث حشمتيه با كمبود پاركينگ مواجه است، اضافه كرد: در اين نشست مقرر شد به منظور تامين پاركينگ بيمارستان حشمتيه، دانشگاه علوم پزشكي در فضاي باز بيمارستان از محل اعتبارات اختصاصي دانشگاه، نسبت به ايجاد و راه اندازي پاركينگ طبقاتي براي رفع كمبود پاركينگ اين بيمارستان اقدام نمايد.
Share/Save/Bookmark


عبس
۱۳۹۴-۰۵-۲۸ ۱۲:۳۳:۳۱
عزیز من لطف کنید به این راهنمایی رانندگی بفرمایید بجای اینکه نیروهای تحت الامر خود را در پیاده روها مخفی کنند که موتور بگیرند بیان جلو عابرین بگیرند سر 4 راه تا موقع چراغ سبز راه نیفتند رد بشن آخه تا کی (36043)
 
شاهین
۱۳۹۴-۰۶-۰۴ ۰۱:۱۸:۱۷
متین گوش کن. با تو بود (36201)
 
0
۱۳۹۴-۰۵-۲۸ ۱۸:۱۴:۰۳
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ (36058)
 
سبزواری
۱۳۹۴-۰۶-۰۲ ۲۰:۲۱:۱۹
اگربیمارستان امدادی در محوطه واسعی نو سازی شود که باتوجه به قدمت آن ضروری است وشهرداری برود بجای امدادی و ساختمان ومحوطه فعلی شهرداری در اختیار دانشگاه قرار گیرد مشکلات حل می شود. (36148)