کد مطلب: 12288
 
حسین مقصودی؛ میهمان ویژه سلام سربدار
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۹
۲۱
 
حسین مقصودی؛ میهمان ویژه سلام سربدار
 
"سلام سربدار" به منظور تحقق رسالت رسانه ای خویش در نظر دارد فضای گفتگو و پرسش و پاسخ را با مسئولین شهرستان ایجاد کند تا پلی باشد که از این طریق مخاطبین سایت با نگاه ها و نقطه نظرات مسئولین آشنا شوند و نوعی از ارتباط صحیح و آگاهانه مدارانه مردم و حاکمیت شکل بگیرد.

 سایت سلام سربدار بنا دارد با دعوت از مسئولین به عنوان مهمان ویژه سایت و پاسخ به سوالات مخاطبین در تحقق و ایجاد این ارتباط گام بردارد.

در این نوبت جناب آقای حسین مقصودی نماینده شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب در مجلس شورای اسلامی مهمان سایت هستند.

مخاطبین محترم مي توانند حداکثر تا روز هجدهم بهمن ماه سوالات خود را از مهمان ويژه "سلام سربدار" بطور كتبي مطرح بفرمايند. آقاي مقصودی نیز پس از اتمام مهلت ارسال سوالات، طی مدت یک هفته به آن ها پاسخ خواهند داد.

لطفا سوالات خود را در قوطي انتهاي اين صفحه نوشته و ارسال بفرماييد.

ضمنا:
۱- قبل از ارسال سوال خود آنرا ويرايش، تصريح و تلخيص بفرماييد.
۲- لطفا فقط سوال بفرستيد نه نظر و يا پاسخ به سوالات ديگران. سوالات  فاقد هويت پرسشي، منتشر نمي شوند.
۳- قبل از طرح و ارسال سوال، حتما سوالات ديگر كاربران را ببينيد و سوال تكراري ارسال نفرماييد.
Share/Save/Bookmark


حامی
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۰۸:۱۹:۴۴
سلام -1- در باره ارتقای ششتمد به کجا رسیدید 2- چند طرح که برای حل مشکلات کشور در نظر دارید چیست 3-ایا شما در باره مسائل اجرایی شهرستان دخالت دارید4-برنامه های اینده برای توسعه شهرستان چیست (43523)
 
سبزواری
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۱۳:۰۱:۰۲
نام نیکو گر بماند زادمی به کزو..........
بنام یک شهروند سبزواری استدعا دارد درخصوص راه اندازی قطار برقی تهران مشهد بهر طریق ممکن پیگیری نمایید تا همانند شهر های سمنان دامغان شاهرود نیشابور ایستگاهی هم در محدوده شهر سبزوار ذر نظر بگیرند ضمن اینکه مردم سبزوار از نعمت ان برخورذار خواهند شد شهر سبزوار در نقشه جغرافیایی پررنگ تر میشود باشد اقدام شجاعانه وخیرخواهانه شما نامتان درتاریخ سبزوار وقلب مردم ان دیار جاودانه نمانذ موفق باشید (43524)
 
صادق
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۱۶:۰۷:۰۵
آیا تصمیم دارند که خدمات پزشکی رو در بخش ششتمد ارتقا بدهند و هم چنین وعده خود را مبنی بر تاسیس یه پایگاه اورژانس دیگر با توجه به تعداد جمیت زیاد و روستا های پراکنده بخش ششتمد عملی میکنند (43525)
 
سعید
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۱۶:۱۰:۰۹
دو باندکردن مسیر سبزوار_بردسکن،که جز چند جاده خطرناک ایران است به کجا رسید (43526)
 
جواد
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۱۶:۱۱:۴۸
قصه بی پایان راه اهن و ورود قطار به سبزوار کی به پایان میرسه (43527)
 
سهیل
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۱۶:۱۳:۲۶
برنامه توسعه ابادانی سبزوار شون چرا اجرا نمیشه ما که هیچ توسعه ای در این ۷ ماه ندیدیم (43528)
 
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۲۳:۰۹:۵۲
شما چندنفرازاقوام ودوستانتان واشنایان خودرا درموقع شهردار بودنتان وارد حوزه شهرداری کردید (43531)
 
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۲۳:۳۲:۲۳
چرا درموقع شهرداربودنتان این قانون ننگین قبوض پسماندو...درسبزوار به اجرا دراوردید ودارید پول زور ازمردم میگیرید.و ازپول قبوض خانوادهای ضعیف وبی سرپرست و.... خودرو و...بذل و بخشش می کنید.واه و نفرین مردم رامیخرید (43532)
 
علی
۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۲۲:۰۹:۴۴
چرا قبضهای پسماند و...به مردم سبزوار تحمیل کردید (43534)
 
۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۰۹:۰۳:۳۹
فکر نمی کنید با توجه به مدتی که در مجلس بوده اید نتوانسته اید برای اشتغال جوانان کاری کنید / چرا در موضوع توسعه شهرستان با دیگر نماینده همراه نیستید / چرا علیه دولت موضع گیری بی افایده می کنید اگر می خواهید با این کارها دور بعد رای بگیرد زهی خیال باطل است/ مردم کار می خواهند نه مخالفت شما را با وزرا که اخرش هم دودش به چشم مردم سبزوار برود / اقای مقصودی مردم از شما انتظار زیادی دارند اما نمی دانند شما توانایی انرا ندارید و تنها به دنبال تبلیغات هستید (43542)
 
م- س
۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۶:۴۸:۲۸
همکاری شمابانماینده دیگرشهرستان چگونه است باتوجه به این که هردوازدوحزب وجناح متفاوت هستید (43546)
 
م- س
۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۶:۴۸:۲۸
همکاری شمابانماینده دیگرشهرستان چگونه است باتوجه به این که هردوازدوحزب وجناح متفاوت هستید (43547)
 
مردی ازدیارسربداران
۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۶:۵۰:۵۱
آیاوظیفه نماینده قانونگذاری ورسیدن به مسائل کشوروجامعه وشهرستان است یاعزل نصب رئیس ادارات وباند باندبازی (43548)
 
س- م
۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۶:۵۲:۴۸
آیادونماینده شهرستان باهم نعامل دارنددرچه زمینه هایی (43549)
 
س-م ن
۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۶:۵۴:۵۵
ببخشید آقای مقصودی شماعضوکدام کمیسیون خانه ملت هستید وتاحالا چه کارکردید دراین کمیسیون برای کشور وشهرستان نمونه عملی مثال بزنید مردم ببینند (43550)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۰۷:۴۴:۲۷
تعامل آقاي مقصودي با مسئولان کشوري خوبه اما نمي دانم چرا اينقدر محدود و جزئي فکر مي کند. مثلا در اين نشست ها درخواست هاي بسيار کوچک و بعضا خنده دار مطرح مي کند. نمونه آخرش که با وزير ورزش ديدار داشت از وزير درخواست مثلا 100 تا توپ يا تعويض کف پوش ورزشگاه را کرده بود. کلي پيگيري مي کند که با فلان مسئول کشوري ديدار کند بعد درخواست چند تا توپ دارد. اين خنده دار نيست. در ديدارهاي قبلي مقصودي با وزرا هم از اين نمونه داشتيم. نماينده ها وقتي به ديدار مسئولان ملي و کشوري مي روند بايد آينده نگر و کلان نگر باشند يعني آينده منطقه بزرگ سبزوار را ببينند و طرح هاي اولويت دار و اساسي را مطرح و پيگري کنند. چون اگر چهار تا از اين طرح هاي اصلي به نتيجه برسد کل منطقه و شهر تکان مي خورد. وقتي شهرستان تکان خورد از قبالش آن مي توان به راحتي ان توپها را هم خريد و کف پوش ها را هم درست کرد.
اين آفت کلي مسئولان شهرستان است که اولا فرصت شناس نيستند و معمولا فرصت ها را از دست مي دهند و ثانيا کلان نگر نيستند. فکر باز و کلان ندارند. نمونه ديگرش جناب شهردار است که کل کارش شده رنگ آميزي در و ديوار و چهار تا کوچه را آسفالت کردند. در حالي که سبزوار کلي طرح هاي زير بنايي و اساسي داره که همه مسئولان آنها را مي شناسند و نياز به تکرار نيست. و تا اين طرح هاي زيربنايي انجام نشه شهر سبزوار زمين گير است و پيشرفتي نخواهد داشت.
نماينده هاي محترم لطفا به اين مسئله دقت کنند و توضيحي بدهند. (43552)
 
کربلایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۰:۰۲:۵۴
سلم جناب مقصودی.با توجه به اینکه بارها در خصوص مشکلات پرسنل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ومطالبات آنها با جنابعالی صحبت ومکاتبه گردیده لیکن هیچ روند رو به رشدی در دانشگاه دیده نمیشود.با توجه به قولی که در زمان انتخابات دادید چه اقدامی در خصوص تغیرات در مسئولین دانشگاه که غیر بومی هم هستند انجام داده اید.مگر سبزوار کمبود مدیر باتجربه کم دارد که از گناباد یا مشهد مدیر بر سراین دانشگاه آورده ند.که فقط به فکر توسعه دانشگاه بوده واعتنایی به پرسنل ندارد.جناب مقصودی ما پرسنل دانشگاه عهد بسته ایم در صورت عدم ادام در انتخابات اینده بغیر شما رای خواهیم داد.شک نداشته باشید.باتشکر (43553)
 
سربداران
Italy
۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۰۸:۲۷:۴۲
آقای مقصودی در مورد آپارتمانهایی که در زمان شهردار بودنتان بدون هیچکونه نظارت و ضوابط با پرداخت جریمه چند طبقه بیشتر در کوچه ها و خیابان هامی ساختند و هم اکنون مشکلاتی از جهت پارک خودرو ها و امداد رسانی و ساخت بنا بوجود آورده و اگر خدایی نکرده اتفاقی از قبیل آتش سوزی و ... بیفتد مشکلی همچون پلاسکو پیش خواهد آمد. چه پاسخی می دهید (43562)
 
بازقندی
United States
۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۱۰:۴۸:۴۱
باسلام وخداقوت خدمت جناب آقای مقصودی
طرح تفکیک طبس و بازقند از بخش خوشاب به سبزوار درچه مرحله ای هست...نه ادارات سبزوار پاسخگوی ماهستند ونه خوشاب..........
پیروز وسربلند باشید (43573)
 
م
United States
۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۱۱:۵۲:۵۰
سلام
1-نامه ای که به آقای فرماندار نوشتید و خودتون رو کوچیک کردید به چه علت بود؟
این نامه از طرف دفتر حضرت عالی بود؟
2-شما که شعار توسعه میدید چرا خودتون رو در عزل و نصب حتی یک دهیار یا رییس آموزش و پرورش مثلا ششتمد دخیل می کنید؟
اصلا کتر شماست؟یا میخاید قولایی که در زمان انتخابات دادید رو عملی کنید؟
جسارتا جناب مقصودی توسعه با شایسته سالاری صورت میگیره عزیز دل برادر. (43576)
 
۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۱۲:۲۷:۵۷
آقای مقصودی بیشتر پیگیری های شما برای امور شهرستان سبزوار به ویژه بخش ششتمد و داورزن بوده، آیا شما در یک تقسیم بندی نانوشته پیگیری امور شهرستان های جغتای و جوین را به همکار خود سپرده اید؟ چنان که مستحضرید در بین شهرهای منطقه جغتای بدترین وضعیت راه ارتباطی را دارد پیگیری شما برای تحقق آرزوی مردم برای خروج از این وضعیت بن بست چه بوده است؟ (43578)