کد مطلب: 12035
 
فرمانده سپاه سبزوار: آل سعود برای بقا به رژیم صیهونیستی پناه برده است
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۱
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار گفت: تفکر و اندیشه انقلاب اسلامی پایه های رژیم آل سعود را سست کرد و این شجره ملعونه برای حفظ و بقا خود به رژیم صیهونیستی پناه برده است.


به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم عصر پنجشنبه در مراسم غبارروبی گلزار شهدای سبزوار همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس افزود: نفوذ و گسترش تفکر انقلاب اسلامی در سطح کشورهای مسلمان سدی محکم در برابر وهابیت و سلفیگری ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: حضور مدافعان حرم در جنگهای اخیر باعث گسترش این تفکر و پیروزی گروههای مقاومت اسلامی در سوریه، یمن و عراق شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار گفت: آرمان آزادسازی قدس شریف برای نخستین بار با انقلاب اسلامی به مهمترین اولویت جهان اسلام تبدیل شد و دشمن سعودی - صیهونیستی با بکار گرفتن تمام ابزارها درصدد جلوگیری از گسترش این تفکر در بین مسلمانان و ملتهای غیرمسلمان است.

وی افزود: گسترش جنگهای نیابتی با محوریت آل سعود و گروههای تروریستی مانند داعش و جبهه النصره اقدامات آشکار دشمن برای جلوگیری از گسترش تفکر انقلاب اسلامی است.

سرهنگ مظلوم ادامه داد: دشمن با استفاده از جریانهای سیاسی منحرف در داخل کشور تلاش زیادی برای آسیب زدن به انقلاب اسلامی کرد اما بصیرت مردم سبب خنثی شدن همه توطئه ها شده است.

وی گفت: دفاع مقدس درس عبرت بزرگی برای کشورهایی است که به دنبال جنگ افروزی و مقابله با جمهوری اسلامی هستند.

فرمانده سپاه سبزوار افزود: حضور مدافعان حرم در جبهه مقابله با دشمن ثابت می کند که دفاع مقدس ملت ایران تا پیروزی نهایی اسلام بر دشمنان ادامه دارد.
Share/Save/Bookmark