کد مطلب: 10569
 
دستور برادران به شهـرداری برای احداث پارکینگ عمومی در مرکز شهر
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۳
۳
 
معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: اصلاح فرهنگ ترافیکی فرایند همگانی است و تلاش همگان را می طلبد.
احمد برادران روز سه شنبه در نشست شورای ترافیک سبزوار اظهار کرد: باید بیش از پیش در جهت اصلاح فرهنگ ترافیک تلاش کرد.

فرماندار سبزوار گفت: وضعیت ترافیکی سبزوار در بافت مرکزی این شهر از مشکلاتی است که برای رفع این معضل نیازمند کار فرهنگی است.

برادران افزود: ترویج فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین فراگیر شدن ارائه خدمات دولت الکترونیک خود کمک بزرگی در رفع مشکلات ترافیک و حمل می شود.

وی به نصب دوربین و سامانه کنترل هوشمند شهری اشاره و گفت: در این بخش در شهر سبزوار کارهای خوبی انجام شده است.

فرماندار سبزوار همچنین افزود: به رغم محدودیت ها در حوزه ارائه خدمات و تسهیل رفت و آمد اقدامات خوبی انجام شده و نهضت آسفالت ریزی در سطح معابر عمومی و جاده های این شهرستان انجام شده است.

وی ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی در بافت مرکزی شهر را از دیگر عوامل تشدید ترافیک سبزوار دانست و گفت: بایستی نگاه علمی و عالمانه ای در حل مشکل ترافیک و حمل و نقل این شهر داشته باشیم.

وی با اشاره به نزدیکی بازگشایی مدارس گفت: در بحث سرویس مدارس بایستی فرهنگ حمل نقل عمومی را نهادینه کنیم.

وی کمبود پارگینگ را یکی دیگر از مشکلات حوزه حمل و نقل شهر سبزوار عنوان و افزود: احداث پارگینگ در بافت مرکزی این شهر ضروری است و شهرداری باید با خرید زمین در تحقق این هدف تلاش کند.

وی همچنین خطاب به مسوولان شهرداری سبزوار تاکید کرد: شهرداری باید در ساخت و سازها به موضوع تامین پارکینک توجه داشته و از ساخت و سازهای فاقد پروانه جلوگیری کند.

وی با اشاره به تکمیل پروژه بیمارستان حشمتیه سبزوار هم گفت: ساخت این بیمارستان مجهز افتخار بزرگی برای شهر بوده و باید مشکل پارکینگ این بیمارستان حل شود.

وی با بیان اینکه این شهرستان از موقعیت جغرافیایی و استراتژیک خوبی برخوردار است و سالانه میلیون ها مسافر و زائر از مسیر این شهرستان عبور می کنند، گفت: مسوولان بایستی نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته باشند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایرنا


۱۳۹۴-۰۵-۲۸ ۰۹:۰۷:۵۲
به به به اقای فرمانداربلاخره صدایی از شما در امد وای اقای برادران حمایت های بی حد و حصر شما از طالبی هم حزبتون ضربه مهلکی به این شهر زده این حمایت ها رو رها کن و بگذار شهرداری جدید با افکار 2015 بیاد رو کار نه شهردار فعلی با افکار دهه 60 (36019)
 
United States
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۱۳:۲۰:۴۴
فرماندار وشهردارو.......هرسال ميگيم دريغ ار پارسال (39758)
 
۱۳۹۵-۰۳-۰۶ ۱۷:۳۲:۴۸
بیمارستان بدون پارکینگ یعنی فاجعه.... (42063)