کد مطلب: 12441
 
مدیر مستعفی شهرداری سبزوار نرفته،برگشت!
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۹
۴
 
استعفا و برگشت رئیس سازمان حمل و نقل شهری شهرداری شاید از نظر مباحث مدیریتی شهرستان چندان اهمیتی نداشته باشد؛ اما نحوه اقدامات وی متاسفانه می تواند نشان از آن داشته باشد که در متن و پوسته شهرداری در آستانه انتخابات شورای شهر پنجم سهم جویی ها، تقابل های باندی و گروهی و گرو کشی ها در حال پررنگ تر شدن است.
به گزارش سلام سربدار به نقل از رصد، چند روز پیش حسین دولت آبادی، مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهری بار و مسافر شهرداری سبزوار با تنظیم یک استعفانامه و ارسال آن بر روی سیستم اتوماسیون شهرداری رسما استعفا داد. نامه ای که به گفته وی بلافاصله از روی سیستم اتوماسیون شهرداری حذف شد.

دولت آبادی پیش از اظهار نظر شهردار درباره استعفا نامه مذکور اعلام کرد که در صورت رد استعفایش دوباره و سه باره استعفا می دهد و افزود که به سید علی کوشکی هم توصیه دوستانه می کنم که از ریاست شهرداری استعفا دهد.

وی در استعفا نامه اش آورده است که به خاطر تبعیض هایی که از سوی مدیریت شهرداری در حق وی و سازمانش اعمال می شود استعفا داده است و ذکر کرده است که کنار می رود تا شهردار کسی را در این موقعیت به کار بگمارد که موفقیت وی را موفقیت خود بداند. همانگونه که پیش از این در سایر موقعیت ها افرادی از گروه خود را به کار گمارده است.

وی همچنین اظهار داشت که چون استعفایش را درگیر و دار مشکلات مالی شهرداری به نفع کارکنان سازمانش می داند از این پست کنار می رود چون معتقد است که به خاطر این که از گروه و دسته کوشکی نیست در حق کارکنان سازمانش اعمال تبعیض می شود.

در نهایت دولت آبادی به رغم ادعاهایش گویا پس از مذاکره با شهردار به سر کارش برگشته است و استعفایش را پس گرفته است.

استعفا و برگشت رئیس سازمان حمل و نقل شهری شهرداری شاید از نظر مباحث مدیریتی شهرستان چندان اهمیتی نداشته باشد؛ اما نحوه اقدامات وی متاسفانه می تواند نشان از آن داشته باشد که در متن و پوسته شهرداری در آستانه انتخابات شورای شهر پنجم سهم جویی ها، تقابل های باندی و گروهی و گرو کشی ها در حال پررنگ تر شدن است. موضوعی که در هر شرایطی با توجه به وضعیت نه چندان به سامان فعلی شهرداری فقط به ضرر مردم و شهروندان است.
Share/Save/Bookmark


مجید
Italy
۱۳۹۵-۱۲-۱۸ ۲۰:۴۷:۵۲
بنظر میرسه با اتفاقاتی که در درون شهرداری در حال وقوعه پیامهایی وجود داره.
از سابقه افرادی مثل مهندس دولت و سایر مهندسین شهرداری که ازون طیف هستن و عموما چهره های موجه اجتماعیند بعیده که استعفاشون از جنس سهم خواهی و منفعت طلبی باشه. بماند که این قشر لایقترین افراد هم هستن که هم تحصیلاتشون و هم سوابقشون نشون میده که توانمندترین آدمها برای آبادی شهر سبزوار بزرگن
و جا داره بیشترین استفاده از اونها صورت بگیره و جلو کناره گیریشون گرفته بشه
ظاهرا ریزش و کناره گیریهای مهندسین شهرداری که تنها به مدیر اتوبوسرانی منوط نمیشه و بیان هم نمیشه و حتی المقدور کتمان هم میشه حکایت از این داره که آقای شهردار کوشکی نمیتونه با مهندسین کارکشته شهرداری ارتباط خوب و صمیمانه یی برقرار کنه کما اینکه ایشون قبل از این هم رابطه خوبی با این گروه نداشته و دوستانش عموما از سطوح پایین تحصیلی و نهایتا از مدرک دارهای اخیر سطوح علمی و کاربردی هستن و بگونه ای به سطوح مدیریتی راه پیدا کردن
بهر حال کسی رو که از مدیریت یک سازمان استعفا داده نمیشه متهمش به سهم خواهی کرد ولی شاید بشه این اتفاقات رو پایان یک تحمل شاید و یا یک اعتراض به انتخاب شورا در یک زمان مهم و آستانه انتخابات دونست و یا یک درخواست برای یک تغییر در اولین زمان ممکن و یا یک آلارم به مرم برای دقت بیشتر به انتخابات بعدی شورا
باید ماند و دید آیا این استعفا به سر انجام خواهد رسید و یا این یک شروع خواهد بود برای ریزشهای بعدی مهندسین ارزشمند شهرمون از کابینه موجود (43725)
 
Italy
۱۳۹۵-۱۲-۲۰ ۱۷:۲۶:۲۹
تخریب میراث فرهنگی
ناسازگاری با مهندسین و کارشناسان شهر
سرکوب رسانه
شهردار نماد اندیشه و شخصیت شورا
مبارک شورا باشه........شورای چهارم خسته نباشی (43738)
 
Australia
۱۳۹۵-۱۲-۱۹ ۱۲:۳۱:۲۷
اگه باندهایی هم وجود دارن اول از نزدیک برید وارزیابیشون کنید و بعدا احتمالات رو بسنجید .
الان که بجای سهم خواهی یکی یکی دارن سهمشونو واگذار میکنن.
یه عده هم که پیش ازین سهمشون رو گرفتن و روش نشستن و یه تعدادم که جدیدا دریافت کردن. (43736)
 
همشهری
Italy
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۰۸:۰۹:۱۴
سلام من به اینکه به چه دلیل آقای دولت استعفا داده است کاری ندارم ولی آ قای دولت وتیم مهندسین شهرداری مدیران موفق ولایق و کاردانی هستند عدم استفاده شهردار از این تیم به نفع شهرستان نیست ضمن اینکه در صادق نبودن شهردار هم شکی نیست (43754)