کد مطلب: 12450
 
امـام جمعه سبزوار: جریـان نفـوذ در پی تضعیف جایگاه ولایت است
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰
 
امام جمعه سبزوار گفت: اجرایی شدن فرامین اقتصاد مقاومتی در دستگاههای باید مورد ارزیابی قرار گیرد.
حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی و عمل به دستورات آن تنها را علاج بیماری اقتصاد است اظهارداشت: در سال سال اقدام و عمل باید عملکرد دستگاهها در خصوص اجرایی شدن این فرامین مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دغدغه جامعه و جوانان اشتغال رکود است تصریح کرد: رفع این دغدغه ها باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد و با اقدامات جهادی سعی در از بین بردن این مشکلات نمایند.

مقیسه با بیان اینکه جریان نفوذ در کشور سعی در تضعیف جایگاه ولایت فقیه در بین جامعه دارد تاکید کرد: ولایت فقیه در عصر غیبت راهنما، مرشد وهدایتگر جامعه است و در سختی ها و مشکلات مانع پراکندگی جامعه که همان نقشه دشمنان در ایجاد تفرقه است می شود.

امام جمعه سبزوار در ادامه با بیان این موضوع که برخی افراد در داخل کشور آب به آسیاب دشمن میریزند ادامه داد: هرکس دانسته یا از روی غفلت اقدامی برخلاف وحدت وتضعیف ولایت انجام دهد در نقشه دشمن بازی کرده است.

وی با اشاره به سالروز وفات حضرت ام البنین و روز تکریم از همسران و مادران شهدا بیان داشت: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهیدان است و این شهیدان در دامان مادرانی تربیت شده اند که ایثار و از خودگذشتگی را به انها آموخته اند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : بصیر سبزوار