کد مطلب: 11235
 
گردش به راست در كليه چهارراه هاي سبزوار آزاد شد
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۳
۱
 
مدير حمل و نقل و ترافيك شهرداري سبزوار گفت: به منظور كاهش ترافيك ، گردش به راست در كليه چهارراه هاي سطح شهر سبزوار آزاد شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزوار، امير ناطقي با بيان اين مطلب افزود: در اين راستا نصب چراغ چشمك زن هشدار دهنده در تقاطع هاي اميركبير و وليعصر به دليل كاهش تصادف ها جهت انجام اقدامات ترافيكي و نصب تجهيزات در دستور كار قرار گرفته است.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به علائم و تجهیزات نصب شده در معابر لازم است رانندگان با صبر و حوصله بیشتری رانندگی کنند تا دیگر شاهد حوادث و گره های ترافیک در سبزوار نباشيم.

ناطقي همچنين تصريح كرد: به علت انجام عمليات پياده راه سازي خيابان شريعتمداري فعلا به صورت آزمايشي خيابان صائب حد فاصل خيابان كاشفي تا ميدان فرمانداري يك طرفه شده است.

مدير حمل و نقل و ترافيك شهرداري سبزوار خاطرنشان كرد: اين اقدامات با توجه به برگزاري جلسات شوراي هماهنگي ترافيك شهرستان در ماه هاي دي و بهمن سال جاري اخذ و مصوبات آن اخيرا به مديريت حمل و نقل در حوزه معاونت خدمات شهري ابلاغ شده است.

او در پايان گفت: از اين پس ساماندهي وسايل نقليه امداد خودرو در محدوده شهر برابر ابلاغيه وزارت كشور و مصوبات شوراي عالي ترافيك كشور توسط سازمان تاكسيراني با همكاري نيروي انتظامي صورت خواهد گرفت.
Share/Save/Bookmark


صادق
۱۳۹۴-۱۱-۱۴ ۰۳:۵۸:۰۴
اينهم از كارهاي ،كارشناسي شده آقايون!يك سال هم دوام نياورد!؟ (39952)