کد مطلب: 12478
 
شاهکاری جدید از شهردار سبزوار:
شکایت شهرداری از رفتگری که ۳ماه حقوق نگرفته/ سکوت معنادار ۱۳ عضو شورای شهر
جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۳
۲
 
اما کاش داستان باز هم در این جا تمام می شد به دستور شخص شهردار از این رفتگر به جرم نشر اکاذیب شکایت می شود تا دیگر هیچکدام از کارکنان شهرداری از این غلط های اضافی نکنند.
 
به گزارش سلام سربدار، چند وقت پیش عکس یکی از رفتگران که به عدم پرداخت چند ماهه حقوقش اعتراض کرده بود توسط خود این رفتگر در گروه های تلگرامی منتشر شد تا شاید صدایش به گوش شهردار برسد.

پس از دیده شدن این عکس در فضای مجازی، یکی از کانال های تلگرامی حامی سید علی کوشکی خبری منتشر کرد که « علیرغم اینکه پرسنل سازمان پسماند و فضای سبز شهرداری نیروی شرکتی هستند و پرداخت حقوق ایشان به عهده پیمانکار طرف قرارداد شهرداری است، امروز پس از اطلاع شهردار از تصویر یاد شده و با رایزنی با نهادهای بالادستی مطالبات معوقه پیمانکار فضای سبز جهت پرداخت حقوق پرسنل واریز شد و مقرر شده فردا معوقات پیمانکار پسماند واریز گردد» و در ادامه هم حقوق معوقه را طبق روالی که آقای روحانی ایجاد کرده است به گردان شهردار قبلی انداختند «شایان ذکر است حقوق معوقه پرسنل یاد شده مربوط به سه ماهه اول سال ۹۵ می باشد که تاکنون پرداخت نشده بود».


و این گونه شد که داستان با ورود بزرگوارانه آقای شهردار به خوبی و خوشی تمام شد و آقای شهردار نشان داد که چقدر آدم انتقاد پذیری است و چقدر سریع مشکلات را حل می کند. ولی کاش داستان این طور تمام می شد. بعد از انتشار عکس، حقوق این رفتگر که واریز نمی شود بماند حتی طبق گفته یکی از اعضای شورای شهر گوشش را هم می پیچانند.

اما کاش داستان باز هم در این جا تمام می شد به دستور شخص شهردار از این رفتگر به جرم نشر اکاذیب شکایت می شود تا دیگر هیچکدام از کارکنان شهرداری از این غلط های اضافی نکنند. این رفتار از سید علی کوشکی دور از انتظار نیست چون در همین مدت نشان داده که می خواهد دهان منتقدین را هر طوری شده ببندد اما سوال من از ۱۳ عضو شورای شهر است که چطور حاضر می شوند سکوت کنند وقتی از رفتگری که سه ماه حقوق نگرفته شکایت می شود؟ آن هم که رفتگری که حقوقش فقط ۹۰۰ هزار تومان است. آقایان محترم شورای شهر اصلا شما می توانید یک ماه با حقوق ۹۰۰ هزار تومان زندگی کنید؟

گویا سیاست آرام کردن منتقدین، سیاستی است که از شورای شهر به شهرداری تزریق می شود تا بتوانند فضا را کنترل کنند تا بلکه در انتخابات پیش رو پیروز باشند.
Share/Save/Bookmark


شهروند
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۵:۳۶:۵۵
خداییش دممون گرم ، به عقبه کار نگاه کنیم و البته در خصوص اینگونه برخوردها باید بدانیم مسبب اصلی خوده مردم و بیشتر از همه جامعه ی خبری شهر می باشد.
مردم شهر در بی خبری محض و با دستور کار عوام فریبانه و پوپولیسمی نامزد های شورای شهر ، درگیری انتخاب اشخاص برای تصمیم گیری شهر می شوند که عاقبتش اینگونه خبر هاست.
و بدتر از اون اینه که جامعه خبری شهر هم خودش ابزار کار مسئولین شهر می شه و تنها برای تیتر کردن اخبار عوام فریبانه می باشد.
خدا بداد برسد ما که ظاهرا نمی توانیم به داد خودمان برسیم (43875)
 
بنده خدا
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۰۹:۳۷:۰۲
من خطاب به آقای شهردار عرض میکنم که سرور آزادگان عالم فرمود : بترسید از ظلم بر کسی که جز خدا مأمن و پناهگاهی ندارد ... (44014)