کد مطلب: 11307
 
کتاب های تان را هدیه کنید:
کتابخانه های سبزوار منتظر هدیه های شما هستند
يکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۱
۱
 
کتابخانه های سبزوار منتظر هدیه های شما هستند
 
طرح اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی به صورت مستمر در طول سال انجام می گیرد . هدف ازاجرای این طرح گسترش مشارکت همگانی در حمایت از کتابخانه های عمومی ، استفاده عموم مردم از کتابهای مفید و بلا استفاده موجود در منازل و ادارات و ترویج سنت حسنه اهدای کتاب ،نذر کتاب ،وقف کتاب می باشد .

بر اساس این طرح، همشریان فرهنگ دوست تشویق می شوند که کتابهای غیر ضروری، مفید و قابل استفاده خود را به کتابخانه های عمومی شهرستان هدیه دهند تا مخازن کتابخانه ها غنی تر شوند و رغبت بیشتری در جامعه برای مطالعه ایجاد شود.

امسال بیش از ۴۰۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان ، اداره کتابخانه های عمومی و انجمن خیرین کتاب و کتابخانه ساز حکیم سبزوار از طریق همشهریان گرامی ،ناشرین شهرستانی و کشوری اهدا شده، امیدواریم با عنایت به دغدغه های مقام معظم رهبری و سخنان حکیمانه ایشان در خصوص کتاب و کتابخوانی و اینکه در جامعه‏ ى اسلامى، كتابخوانى بايد همگانى و فراگير شود؛همشهریان محترم جهت غنی شدن منابع کتابخانه های عمومی همیار و همراه ما باشند.

کتابخانه حاج ملاهادی سبزواری
۰۵۱-۴۴۴۴۲۹۹۶
کتابخانه دکتر شریعتی
۰۵۱-۴۴۴۴۳۲۰۰
Share/Save/Bookmark


قبلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۶ ۱۸:۵۲:۰۲
آقایان نامزد های انتخاباتی یک مسابقه هر کی بیشتر کتاب به کتابخانه ها اهدا کنه معلوم میشه بیشتر به فکر شهر خواهد بود . (40398)