کد مطلب: 12343
 
اسناد دریافت های نجومی شهردار سابق جغتای افشا شد
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹
۲
 
با گذشت حدود یک ماه از استعفای صالحی از شهرداری جغتای اسنادی منتشر شده که از دریافت های نجومی شهردار سابق در ماه های پایانی خدمت خود حکایت دارد.

در روزهایی که بدهی شهرداری به رقم های میلیاردی رسیده و شهرداری نسبت به پرداخت حقوق های ناچیز کارگران و رفتگران اعلام ناتوانی کرده است، دریافت بیش از ۴۲ میلیون تومان اضافه کار و پاداش (مازاد بر حقوق و مزایای ماهیانه) در مدت کمتر از ۴ ماه رقمی غیر قابل تصور برای شهروندان جغتایی است اما متاسفانه این رقم پرداخت شده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع : سلام جغتای


ه . ک
۱۳۹۵-۱۱-۲۶ ۱۸:۵۴:۴۷
با سلام
بنده آقای صالحی را می شناسم و با هم در زمینه مدیریتی اختلاف نظر هم داریم و از همدیگر هم دلخور می باشیم ، ولی افشای یکطرفه اسناد و جوسازی ،کاری غیراخلاقی و ناپسند و عوامفریبانه است ، بنده چون کار اداری انجام می دهم و با اصول آشنا هستم نادیده ،اطمینان دارم که دریافتهای ایشان کاملا قانونی بوده است ، چون علاوه بر ایشان کلیه چکها را مدیر امور مالی نیز امضا می نمایند و ایشان موظفند اگر خلاف قانون باشد از پرداخت امتناع نمایند . اختمال دارد قوانین مشکل داشته باشد و این پرداختها صورت گیرد و لی شخص دریافت کننده اگر طبق قوانین عمل کند هیچ مشکلی برای ایشان نیست و از آنجاییکه هیچ نامی از مسولین مالی برده نمی شود مساله سیاسی و مشکوک می باشد . (43630)
 
همشهری
۱۳۹۵-۱۱-۲۷ ۰۸:۵۹:۵۱
سلام
این ها همش کار سیاسی ودشمنی است
ایشان بسیار مدیر موفق وسالمی هستند پرونده مدیریت 10ساله ایشان گویای واقعیت می باشد
چرا سایت شما منبع نزده وخودش خبر رابرچه طبقی اعلام کرده است

سلام سربدار: منبع در انتهای خبر ذکر شده است. (43632)