کد مطلب: 11993
 
مقصودی: دانشگاه آزاد نماد اقتصاد مقاومتی است!
دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۶
۵
 
دانشگاه آزاد اسلامی از ابتدای انقلاب نماد اقتصاد مقاومتی بوده است و امیدواریم الگوی اقدام و عمل برای سایر زمینه ها در كشور باشد.
مقصودی: دانشگاه آزاد نماد اقتصاد مقاومتی است!
 
جلسه مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با حضور  هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنا، دكتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاونان آموزشی، دانشجویی _فرهنگی ، پارلمانی، رئیس مركز هماهنگی امور و پایش استانهای دانشگاه و جمعی از مسوولان استانی و این دانشگاه در استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش سلام سربدار به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار؛ حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان ضمن قدردانی از تعاملات مدیران و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه معاونت پارلمانی این دانشگاه با مجلس و نمایندگان، ابراز امیدواری كرد این سفر منشاء خیرات برای استان باشد.

مقصودی اظهار داشت: ظرفیت فعلی در مجمع نمایندگان استان خراسان را باید به فال نیك گرفت و از نگاه های تنگ نظرانه سابق فاصله گرفت و این مجلس به عنوان یك مجلس عمل گرا و اعتدالی، به دنبال هم اندیشی و همفكری با موسسان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی است. افتخار می كنیم كه اكثر نمایندگان این استان به ظرفیت علمی دانشگاه توجه دارند و جزو موسسان فراكسیون دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

وی با اشاره به انتخاب شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» برای سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری گفت: نمونه بارز اقتصاد مقاومتی همین دانشگاه آزاد اسلامی است كه با پول مردم ایجاد شده است. امیدواریم این دانشگاه الگوی اقتصاد مقاومتی حتی در سایر زمینه ها قرار گیرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر انتقاداتی وارد است، باید در راستای سازندگی باشد و نه با كینه ورزی و جهت گیری . اگر دانشگاه آزاد اسلامی نبود، امروز هزینه های زیادی بر دوش دولت بود.

وی در ادامه ضمن خیرمقدم به  هاشمی رفسنجانی، ابراز امیدواری كرد مقدم ایشان همچون گذشته باعث خیر فراوان باشد. شخصیت  هاشمی رفسنجانی، یك شخصیت ملی و بین المللی است و نگاه ایشان به دانشگاه آزاد اسلامی نیز ناشی از دوراندیشی و شخصیت بالای ایشان است.

مقصودی به همراهی امام (ره) و مقام معظم رهبری در تاسیس این دانشگاه اشاره كرد و گفت: اگر تدبیر آیت الله هاشمی رفسنجانی نبود، كشور ضررهای زیادی را متحمل می شد. دانشگاه آزاد اسلامی از ابتدای انقلاب نماد اقتصاد مقاومتی بوده است و امیدواریم الگوی اقدام و عمل برای سایر زمینه ها در كشور باشد.

این نماینده ی مجلس به تحصیلات خود در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و ابراز امیدواری كرد مجمع نمایندگان این استان از بیانات و رهنمودهای آیت الله هاشمی رفسنجانی بهره ببرند.

مقصودی در انتها از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خواست به توسعه تحصیلات تكمیلی در شهرستان سبزوار به ویژه در رشته دامپزشكی، به این واحد دانشگاهی كمك كنند.
Share/Save/Bookmark


حسين
۱۳۹۵-۰۶-۳۰ ۱۱:۱۷:۳۵
مقصودي .... (42953)
 
۱۳۹۵-۰۶-۳۰ ۱۲:۵۸:۰۸
شخصیت با مزه ای داره این مقصودی!! (42954)
 
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۰۸:۵۶:۴۳
عزیز من رشته دامپزشکی و توسعه تحصیلات تکمیلی با همت رئیس دانشگاه آزاد آقای سعیدی تا جایی که من در جریانم قبل از نمایندگی شما به دانشگاه سبزوار داده بودند . (42972)
 
مرتضی
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۱۴:۵۴:۵۵
زیاد جدی نگیرید. جناب مقصودی چون تازه وارد گود شده خیلی دوست دارند در هر محفلی و هر جایی حضور داشته باشند و اظهار نظر کنند و صد البته گاه این حضورها و اظهار نظرها کاملا متناقض است . مثلا ایشان در یک روز هم شانه به شانه هاشمی رفسنجانی حضور دارد و ایشان را ذخیره انقلاب می داند و دشمنان ایشان را..... می داند و باز بعد از چند ساعت به دیدار علم الهدی امام جمعه مشهد می رود و از نقش ارزنده ایشان در استان و ... یاد می کند در حالی که فراموش کرده بود چند روز قبل مصاحبه کرده بود و لغوشدن کنسرت در مشهد را نادرست بیان کرده بود و باز جالب تر اینکه به دیدار سید احمد خاتمی هم می رود و با تعریف و تمجید فراوان از ایشان در کنار ایشان همانند افراد قبلی که به دیدارشان رفته بود عکس یادگاری می گیرد و در کانال تلگرامی خویش با افتخار منتشر می کند .
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل (43000)
 
مجتبی اخلاقی
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۲۳:۱۶:۲۶
نمی دونم از کدوم جهت به موضوع نگاه کردند که چنین حرفی زدند. دانشگاه آزاد نمادی از تبعیض طبقاتی است. یعنی تنها قشر مرفه حق تحصیل دارند و استعداد و تلاش یعنی هیچ... (43336)