کد مطلب: 12398
 
پاسخ جالب یکی از خبرنگاران به اظهارات رئیس اداره ارشاد سبزوار
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲
۱
 
در اختتامیه سومین نمایشگاه توانمندی های رسانه ای سبزوار علی آبادی رئیس اداره ارشاد از پیگیری هایش برای برقراری بیمه نشریات مجوز دار خبر داد که انشتار این خبر در گروه تلگرامی رسانه ها و مسئولین سبزوار بزرگ واکنش یکی از خبرنگاران نشریات محلی را به همراه داشت.
به گزارش سلام سربدار، در اختتامیه سومین نمایشگاه توانمندی های رسانه ای سبزوار علی آبادی رئیس اداره ارشاد از پیگیری هایش برای برقراری بیمه نشریات مجوز دار خبر داد که انشتار این خبر در گروه تلگرامی رسانه ها و مسئولین سبزوار بزرگ واکنش یکی از خبرنگاران نشریات محلی را به همراه داشت. در ادامه متن خبر و این واکنش را می خوانید.

مجوز برگزاری نمایشگاه استانی مطبوعات در سبزوار گرفته شد

سبزوار نیوز/رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار گفت:مجوز برپایی نمایشگاه استانی مطبوعات در این شهرستان گرفته شد.

محمد علی آبادی در مراسم اختتامیه سومین نمایشگاه توانمندی های رسانه ای سبزوار اظهارداشت: امید است این نمایشگاه در سال آینده به بهترین وجه برگزار شود.

وی ادامه داد: موضوع بیمه رسانه ها نیز پیگیری شد که در این جهت مدیران مسئول نشریات دارای مجوز می توانند با ثبت نام و ۵ نفر از اعضاء نشریه خود را نیز بیمه کنند.

*
جالبه...
تو متن این خبر اومده که:
«موضوع بیمه رسانه ها نیز پیگیری شد که در این جهت مدیران مسئول نشریات دارای مجوز می توانند با ثبت نام و ۵ نفر از اعضاء نشریه خود را نیز بیمه کنند.»

دقیقاً مثل این میمونه که فرماندار بگه ما رفتیم هماهنگ کردیم که صبح ها خورشید بتابه...

بیمه خبرنگاران نه نیاز به رایزنی داره و نه پیگیری؛ ۵ تا هم نیست... تا بینهایت می تونن بیمه کنن.

طبق قانون، دولت از برخی مشاغل حمایت می کنه و سهم کارفرما رو نمی گیره، سقف این حمایت هم ۵ نفر هست که اونم خیلی وقته داره اجرا میشه.

تو سبزوار هم از اسفند سال پیش (بدون هیچ رایزنی و پیگیری) هفته نامه ستاره شرق، ۵ نفر از کارکنانش رو بیمه کرده. خیلی جاهای دیگه هم هستند به همین روال مثل درمانگاه خیریه خاتم الانبیا...
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۸:۴۹:۴۲
نفرمایید آقا.... این رویداد ارزشمند بیمه کردن با پیگیری شخص آقای علی آبادی رئیس ارشاد اتفاق افتاده است. این همه پیگیری های شبانه روزی و مجدانه را که منجر به چنین اتفاقات مهمی در سطح ملی می شود دست کم نگیرید. خخخخخ (43706)