کد مطلب: 12208
 
مقصودی: دولتی‌ها با بهانه "پدیده" قصد قربانی کردن وزیر کشور را دارند
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۰
 
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: برخی از دولتی‌ها قصد دارند به بهانه "پدیده" وزیر کشور را قربانی کنند.
مقصودی: دولتی‌ها با بهانه "پدیده" قصد قربانی کردن وزیر کشور را دارند
 
حسین مقصودی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: عده‌ای از نمایندگان موضوع استیضاح وزیر کشور را مطرح کردند که محورهای آن تنها پدیده نبوده و موضوعات دیگری نیز در مورد آن بیان شده و نظر شخصی بنده به عنوان یک نماینده این است که نباید وزیر کشور را به تنهایی در موضوع پدیده مورد توبیخ قرار دهیم.

وی ادامه داد: بعضی دولتی‌ها دوست دارند وزیر کشور را به بهانه پدیده قربانی و حذف کنند و در بحث پدیده باید گفت خبرهای خوشی اتفاق افتاده و همه بخش‌های مختلف اجماع داشته و همکاری دارند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: خبرهای خوشی برای پدیده در راه است و این موضوع با مستندات بیان می‌شود نه تنها اینکه شعار داده شود در یک ماه اخیر بسیاری از مشکلات این پروژه ساماندهی شده مثلاً ادعای طلب ۹۰۰ میلیارد تومانی شهرداری شاندیز به حدود ۴۲۰ میلیون تومان رسیده و بدهی به تأمین اجتماعی و دارایی نیز در حال جمع بندی است.

مقصودی با اشاره به مهم‌ترین علتی که سبب استیضاح وزیر کشور شده، خاطرنشان کرد: استیضاح به علت نبود تعامل مناسب استانداری‌ها و معاونت‌های سیاسی آنها به ویژه در خراسان رضوی بوده و برخی از افراد اعتقاد دارند که بعد از تغییر معاون استاندار خراسان رضوی تعامل میان مجمع نمایندگان و قوه مجریه وجود نداشته و بنده هم شخصا این را تأیید می‌کنم.

وی با تأکید بر اینکه کلید استیضاح وزیر کشور را نمایندگان لیست امید در خراسان رضوی زده‌اند، بیان کرد: بنده خودم مخالف این امر با توجه به نزدیک بودن انتخابات هستم با وجود اینکه فکر می‎کنم عملکرد معاونت اسیاسی استانداری خراسان رضوی کارشناسی نشده بوده که مشکلات زیادی را به همراه دارد.
Share/Save/Bookmark