کد مطلب: 12316
 
امام جمعه سبزوار: راهپیمایی ۲۲ بهمن لرزه بر اندام استکبار انداخت
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۲
 
امام جمعه سبزوار گفت: راهپیمایی گسترده مردم در ۲۲ بهمن لرزه بر اندام استکبار انداخت و آنها را ناامید کرد.
امام جمعه سبزوار: راهپیمایی ۲۲ بهمن لرزه بر اندام استکبار انداخت
 
به گزارش سلام سربدار به  نقل از ایرنا، حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه سبزوار افزود: سخنان رئیس جمهور جدید آمریکا پوچ و توخالی است که بارها امتحان خود را پس داده و مردم با بصیرت ایران با پیروی از ولایت فقیه و انسجام ملی از این عربده ها هراسی به دل راه نمی دهند.

وی ادامه داد: ملت ایران با شعار الله اکبر مقابل رژیم سرتاپا مسلح شاهنشاهی ایستاد و بساط حکومت شاه را سرنگون کرد.

حجت الاسلام مقیسه افزود: امروز مردم ایران با حفظ شعار الله اکبر و با تولید موشک های مختلف و تقویت نظامی در هوا، فضا، زمین و دریا لرزه بر اندام قدرتمندان جهان می اندازند.

وی ادامه داد: ایران سرزمین قهرمانان و شهیدان است و سرزمینی نیست که بیگانگان خیال تجاوز و دست درازی به آن را داشته باشند.

امام جمعه سبزوار گفت: اگریک سرباز امریکایی کوچکترین گلوله ای به مرزهای جمهوری اسلامی شلیک کند کمتر از ۲۴ ساعت تمام قوا و پایگاه های امریکا در خلیج فارس موشک باران و مبدل به آتش می شود و نامی از آل سعود و صهیونیست ها و مزدوران آنها در منطقه باقی نمی ماند.

وی ادامه داد: ملت رشید ایران با لبیک به پیام رهبری و دفاع از اصول انقلاب با صداقت به میدان آمدند و با خلق حماسه ای دیگر نقشه دشمنان را نقش برآب کردند.

امام جمعه سبزوار افزود: مسئولان نیز با صداقت با مردم رفتار کنند و با سرعت نسبت به رفع امور و مشکلات مردم اقدام کنند.

وی گفت: همانطور که ملت در برابر قلدری و زورگویی امریکا استقامت می کنند مسئولان نظام نیز در مذاکرات و میدان های سیاست با عزت از ارزش های انقلاب اسلامی دفاع کنند.

امام جمعه سبزوار افزود: ملت های مظلوم یمن، بحرین، فلسطین، سوریه و عراق با الگوی پایداری ملت ایران برابر استکبار و ابرقدرتها ایستادگی می کنند.

وی با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: شخصیت حضرت فاطمه (س) در صدر جهان اسلام از ابتدا تاکنون به عنوان نمونه و الگو بوده است.
Share/Save/Bookmark