کد مطلب: 12019
 
سردار داج لری در مراسم رژه نیروهای مسلح سبزوار:
دست برداشتن از توان نظامی حرفی ساده لوحانه است/ تاریخ به این حرف خواهد خندید
چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۹
۴
 
فرمانده گروه مهندسی رزمی ۴۷سلمان گفت: اینکه برخی می گویند باید دست از گسترش توان دفاعی برداریم حرفی ساده لوحانه است.
دست برداشتن از توان نظامی حرفی ساده لوحانه است/ تاریخ به این حرف خواهد خندید
 
به گزارش سلام سربدار، سرتیپ دوم پاسدار محمد رضا داج لری در مراسم رژه نیروهای مسلح با بیان اینکه ایران کشوری است که در همه حال مورد تهدید است اظهارداشت: اینکه بگویند باید دست از گسترش توان نظامی و دفاعی برداریم تا به پیشرفت اقتصادی برسیم حرفی ساده لوحانه است که تاریخ نیز به این حرف خواهد خندید.

وی با اشاره به روزهای آغازین جنگ تحمیلی علیه ایران تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب، استکبار جهانی برای از بین بردن انقلاب نوپا بسیار تلاش کرد و آخرین هربه خود یعنی جنگ را به عملی کرد.

فرمانده گروه مهندسی ۴۷ سلمان به تدبیر حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر گسیل نیروهای مردمی به جبهه ها عنوان کرد: این تدبیر رهبر کبیر انقلاب سبب شد تا ارتش عراق پشت شهرها بماند و این فرصتی شد تا نیروهای سپاه و ارتش بتوانند سامان دهی منظمی پیدا کنند.

وی با تاکید بر اینکه سیاست استکبار جهانی تجزیه کشورهایی مانند عراق ایران و سوریه به کشورهای کوچک تر است تاکید کرد: باید توان دفاعی خود را هر روز بیش تر از روز قبل تقویت کرده و آماده پاسخگویی به هرگونه تجاوز باشیم.

سردار داج لری تاکید کرد: در صورت تعطیلی نیروهای دفاعی و نظامی کشور همان بلایی سرمان خواهد آمد که در تاریخ و قبل از انقلاب در جنگ ها برسرمان آوردند.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۲۳:۰۵:۰۶
درود بر سردار سپاه اسلام. مجری برنامه خیلی ضعیف بود انگار برای برنامه کودکان مجری گری می کرد (42987)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۱۹:۳۸:۱۲
درسته.تعجبه چرا در چنین برنامه نظامی از یک نفر شخصی برای مجری گری استفاده می کنند در حالی که سپاه آدم های توانمندی خودش داره (43002)
 
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۲۰:۵۳:۱۹
اون بنده خدا مجری خودش پاسدار بود ولی لباس شخصی داشت! (43004)
 
مصطفی
۱۳۹۵-۰۷-۰۳ ۰۰:۱۹:۵۵
چه مسخره! معمولا تو این جور مراسما طرف نظامی هم نباشه ولی لباس نظامی تنش می کنه حالا چه برسه به این که پاسدار هم بوده! لابد خواسته عکساش خوب بیفته!! (43014)