کد مطلب: 11425
 
نصب تصاویر شهـدای سبـزوار در محـور مشهد به سبزوار
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۵
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار گفت: تصاویر 22 شهید شهرستان سبزوار با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در محور کمربندی این شهرستان به سمت مشهد رونمایی شد.
به گزارش سلام سربدار به نقل از شهید نیوز، در آستانه ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تصویر ۲۲ شهید شهرستان سبزوار در محورکمربندی این شهرستان به سمت مشهد رونمایی شد.

احمد مهری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در همین زمینه بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن ۲۲ اسفند «روز بزرگداشت مقام شهید» تصویر ۲۲ شهید در محورکمربندی سبزوار به مشهد که در انتقال مفاهیم ارزشی این فرهنگ غنی موثر است در مراسمی رونمایی و نصب شد.

وی با بیان اینکه مردم و مسئولین مدیون شهدا هستند خاطرنشان کرد: تمام سعی خود را می‌کنیم تا بتوانیم بخشی از عطر شهادت را در جامعه طنین انداز کنیم، بر همین اساس خوشبختانه با تعامل مطلوب میان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سبزوار با دیگر ادارات این شهرستان توانسته‌ایم تبلیغات محیطی مناسبی در سطح شهر انجام دهیم.

وی افزود: چگونگی استفاده از پتانسیل شهری در راستای فضای تبلیغات محیطی جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امری حیاتی است که باید در روز شهید تمامی مسئولان نسبت به این موضوع در سطح اداره محل خدمت خود اهتمام ورزند.
Share/Save/Bookmark