کد مطلب: 12451
 
شهـردار سبزوار ۳ روز پـس از شکایـت از سلام سربدار، از کوچه‌های علامه بازدید کرد/ پیدا کنید پرتقال فروش را!
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۳
 
کانال تلگرامی شهرداری سبزوار نوشت: وجود برخی مشکلات شهردار سبزوار را به خیابان علامه کشاند.
به گزارش سلام سربدار به نقل از روابط عمومی شهرداری سبزوار، پیرو درج مطلبی مبنی بر مشکلات اهالی خیابان علامه و انتشار تصویری در این خصوص در چند روز اخیر، طرح اصلاح و تعویض شبکه آب توسط شرکت آب و فاضلاب سبزوار در خیابان علامه و کوچه های علامه ۲،۴،۶،۸و... توسط پیمانکار مربوطه شرکت آبادگران توس درحال اجرا بوده که شرکت مذکور به علت عدم تحویل به موقع پروژه به شرکت آب و فاضلاب مشکلاتی را برای اهالی و شهروندان به وجود آورده بود.

بر این اساس ساعتی قبل (عصر جمعه) شهردار سبزوار به اتفاق عضو محترم شورای اسلامی شهر سبزوار و مدیران ارشد شرکت آب و فاضلاب با حضور در خیابان مذکور تذکرات لازم به شرکت آبادگران توس دادند.

طبق رایزنی های صورت گرفته مقرر شد تا سه شنبه هفته آینده برابر تعهدات و قرارداد فی مابین با شرکت آب و فاضلاب شهرستان نسبت به انجام کلیه امور و رفع مشکلات اهالی محترم اقدام لازم به عمل آورند.

گفتنی است، ۱۵ اسفند این پایگاه خبری در راستای وظیفه اطلاع رسانی و انتقال نظرات مردم و شفاف سازی، نظر یکی از شهروندان سبزواری را با عنوان «گلایه های یک شهروند از شهرداری به خاطر عدم توجه به وضعیت نابسامان کوچه های علامه» منتشر نمود که سید علی کوشکی شهردار سبزوار در اقدامی عجیب از این پایگاه به خاطر انتشار مطلب فوق به اتهام تهمت و افترا و نشر اکاذیب شکایت کرد.
Share/Save/Bookmark