کد مطلب: 11281
 
پرونده رد صلاحیت شدگان سبزوار مختومه شد
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۴
۱۴
 
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سبزوار تاکید کرد: پرونده رد صلاحیت شدگان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان مختومه و از نظر ما برگشتی ندارد.
حسین میردشتی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما بیان کرد: در اجرای ماده ۳۵ آیین نامه انتخابات بعد از اعلام نظر نهایی هیات نظارت اسامی افراد تائید و رد شده به وزارت کشور ارسال و به فرمانداری ها ابلاغ می گردد نامزدهای انتخاباتی فقط از طریق فرمانداری ها می توانند از نتایج نهایی آگاه شوند.

به گزارش سبزوار نیوز وی افزود: در این مرحله داوطلبینی می توانند اعتراض کنند که در مرحله استانی تائید و فقط توسط هیات نظارت شورای نگهبان رد شده اند.

میردشتی گفت: از تعداد ۳۰ کاندیدای ثبت نام شده در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۸ نفر از داوطلبین از جمله مهندس محمد سالاری ، حسین مقصودی ،سید شهرام دلبری، جواد علیکردی و محمود پسندیده در لیست رد صلاحیت شده و اسامی حسن صیانتی، زحل کیان مهر و حجت الله کلاته میمری به عنوان داوطلبین عدم احراز صلاحیت معرفی شده اند.

وی اظهار کرد: اسامی این افراد که از دو کانال هیات نظارت استان و شورای نگهبان رد شده در مرحله سوم نیز حق اعتراض ندارند و پرونده آن ها مختومه می گردد.

میردشتی گفت: این دوره انتخابات مجلس با ۲۲ کاندیدا در حوزه انتخابیه سبزوار آغاز خواهد شد که علی‌اصغر آبسالان، محمدرضا ابراهیم‌آبادی، سید غلامرضا احمدی، غلامرضا امینی نسب، حسین فیض آبادی،سید مهدی بخش آبادی،علی بروغنی،رقیه بهشتی مقدم توپکانلو،حسن پژوهان مهر ،مرتضی جلالی فر،مجید حسین‌آبادی،محمدرضا راه چمنی،محمد ریوندی،،دکتر محمد سالاری،رمضان علی سبحانی فر،علی‌اصغر عنابستانی،فائزه فرامرزی نیا،ملک محمد فرخی،داود کاهه،حسین مقدم،محمد مهرآئین،حمید نهاردانی از نامزدهای انتخاباتی دهمین دوره مجلس خواهند بود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سبزوار با اشاره به برگزاری نشستی ویژه تبلیغات با کاندیداهای تایید شده اعلام کرد در این جلسه فقط داوطلبین تایید صلاحیت شده حضور داشتند.

میردشتی ادامه داد: متاسفانه علیرغم تذکراتی که به داوطلبین تبلیغاتی داده می شود اما برخی نامزدهای از مدت ها قبل به صورت غیر قانونی تبلیغات خود را در سطح شهر علناً آغاز کرده اند.

وی گفت: برای رسیدگی به این تخلف در قوه قضائیه ستاد پیشگیری از وقوع جرم انتخاباتی تشکیل شده است که این ستاد نیز در حوزه انتخابیه سبزوار نیز فعال است تاکنون تخلفات متعددی مشاهده شده که برخی با تذکر شفاهی و یا تلفنی حل شده اما کاندیداهایی که دارای چندین مرحله تخلف هستند قطعاً به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

معاون فرماندار سبزوار شروع رسمی تبلیغات مجلس را از ۲۹ بهمن تا ۶ اسفندماه به مدت هفت روز و تبلیغات خبرگان رهبری را به مدت ۱۴ روز از ۲۳ بهمن ماه تا پایان روز پنج شنبه ۶ اسفندماه اعلام کرد.
Share/Save/Bookmark


سردبیرسبزوارنیوز
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۷:۵۷:۵۵
ببخشید منبع سبزوارنیوز درج گردد. لطفا (40254)
 
تفکر مقصودی
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۲۱:۳۸:۳۹
مقصودی می آید مطمئن باشید (40261)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۲۲:۰۱:۱۲
سالاری دیگه نمیاد؟؟؟؟پس رای ما دکتر راه چمنی (40262)
 
سربدار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۵ ۱۹:۴۲:۳۱
برای خودت متاسف باش سالاری همانند خیرابادی در قلب سبزواری ها حک شد . ایشان هنوز رد نشده است هرچند در محبوبیت ایشان فرقی نمیکند (40367)
 
مد ابرام
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۱۱:۴۳:۴۷
جدا برای این سالاری متاسفم که این همه خرج کرد و آخر خوب ردش کردند.جالبه اون بد بخت هایی که هنوز تو خیابان عظیمیان میان ستادش و شام میخورند. (40278)
 
قفل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۲۲:۲۳:۴۹
سالاری عوض این همه خرج می رفت دنبال تایید صلاحیتش بهتر نبود ؟ . من که به راه چمنی رای نمی دم .
حیف مقصودی هم شهرداری رو از دست داد هم مجلس رو . شورای شهر هم کسر شانه . باید برگرده معلم بشه . (40291)
 
یل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۲۲:۲۶:۱۴
مقصودی خواهد آمد ولی برای تبلیغ راه چمنی . مطمئن هستم . (40292)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۱۲:۲۵:۰۴
فقط دکتر راه چمنی؟؟؟؟؟
ی سوال پس چرا طرفدارای سالاری میگن سالاری رد نشده؟؟؟؟ میگن داره تاییدشو میگیره؟؟؟؟؟ (40310)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۱۲:۲۵:۵۳
اگه تایید بشه 100در100رای میاره اگه بیاد سالاری و دکتر راه چمنی میرن مجلس (40311)
 
نصرابادی
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۱۸:۰۴:۴۰
بعداز چندین دوره توی ستادها بودن ودر انتخابات فعال راه چمنی از تمام جهات مورد قبول است هم از نظر سلامتی اخلاقی وکوچکترین حرص وطمع به مال دنیا با این که 16سال درزمان ارز دولتی نماینده بود ولی سالم زیست وکوچکترین خلافی نداردوتنها کم که میاریم مگویم کار نکرده ای کاش کمی کارهای زیر بنای ایشان را مطالعه میکردیم بعد مطمئن میشدی وخدا شکر میکنم بعداز چند سال طرفداری از ایشان الان پیش فرزندان با قاطییت مگویم که چقدر انتخابم درست بوده (40315)
 
اصولگرا
۱۳۹۴-۱۱-۲۴ ۰۱:۱۵:۰۵
ببخشیدا ما که نفهمیدیم اخرش سالاری تایید صلاحیت شد یا ن؟؟؟ اول متن نوشته رد صلاحیت دوباره چند خط بعدش تایید صلاحیت!!!!
یا اینکه دکتر سالاری با مهندس سالاری فرق میکنه وهر کدوم یه شخصیت جدا گونس (40328)
 
سبزواری
۱۳۹۴-۱۱-۲۴ ۱۰:۱۶:۳۳
چه خبره این همه .؟؟؟؟ دولت به این کاندیداهااااا چی میده تو مرحله تبلیغات ؟ چقدر میده ؟ باز نپرداخت هم داره ؟ (40329)
 
ابراهیمیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۴ ۱۱:۲۲:۱۴
اگر مقصودی تایید صلاحیت شودحداکثر ارائ به ترتیب از آن سبحانی فر ومقصودی می باشد اما اگر مقصودی تایید نشود اقایان مهندس سبحانی فر و دکتر راه چمنی روانه مجلس دهم خواهند شد. (40335)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۵ ۱۲:۵۸:۱۰
الان سالاری میتونه برگرده؟باوجود اینکه ردشده؟چطوری میتونه برگرده اینا که 2بار ردشدن (40351)