کد مطلب: 11507
 
تحویل سال جدید در مزار شهدای‌گمنام سبزوار + تصاویر
دوشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲
 
مراسم تحویل سال در مزار شهدای گمنام شهرستان سبزوار برگزار شد.
به گزارش سلام سربدار، سال نو همچون سنوات گذشته صبح یکشنبه با حضور پرشور و گسترده ی مردم دیار سبرداران و خانواده معزز شهدا در جوار گلزار شهدای گمنام شهرستان سبزوار برگزار شد.

در این مراسم که با برگزاری مراسم زیارت آل یاسین همراه بود و مردم شهید پرور دیار سبداران با حضور در گلزار شهدای گمنام ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنها، سال جديد را بر مزار منور شهدا آغاز کردند.

در این مراسم پیام نوروزی مقام معظم رهبری از صدا جمهوری اسلامی برای حضار پخش شد و شرکت کنندگان پس از شنیدن این پیام نوروزی سال جدید را با زمزمه دعای تحویل سال و نیز دعا برای موفقیت و بهروزی ملت ایران، شکست دشمنان، شادی روح شهدا آغاز کردند.

رضا پرستش مسئول هیئت فرهنگی مذهبی مکتب الشهداء شهرستان سبزوار در این مراسم اظهارداشت: همه ساله جمعیت زیادی از خانواده شهدا و گروههای مختلف مردم در سال تحویل در گلزار شهدا گرد هم می‌آیند و با شهدا تجدید بیعت می کنند و سال را در کنار شهدا و فضای معنوی آغاز می کنند.

وی بیان کرد: امنیت و آرامش امروز را مرهون فداکاری و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران می دانیم و هر اندازه که برای شهدا و خانواده آنها خدمت کنیم تنها ذره ای از ایثار و فداکاری و از خود گذشتگی شهدا و خانواده آنها را پاسخ گفته ایم لذا امیدواریم امسال بتوانیم رضایت خانواده های شهدا را با خدمت بیشتر فراهم کنیم.

مسئول هیئت فرهنگی مذهبی مکتب الشهداء شهرستان سبزوار اظهار امیدواری کرد که این مجموعه در سال ۹۵ فعالیتهای فرهنگی مذهبی را با جدیت بیشتری اجرا خواهد کرد.Share/Save/Bookmark