کد مطلب: 12425
 
لغو کرسی آزاداندیشی در دانشگاه علوم‌پزشکی سبزوار
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۹
۱
 
کرسی آزاداندیشی با عنوان «دستاوردهای برجام» در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار لغو شد.
لغو کرسی آزاداندیشی در دانشگاه علوم‌پزشکی سبزوار
 
کرسی آزاد اندیشی با عنوان « دستاوردهای برجام» که قرار بود دیروز توسط بسیج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شود توسط معاونت فرهنگی این دانشگاه، لغو شد.
 
دلایل لغو این کرسی، آیین نامه جدید کرسی های آزاد اندیشی وزارت بهداشت اعلام شده که می‌بایست برگزار کنندگان کرسی، اسامی مناظره کنندگان و مجری را در موعد مقرر به معاونت فرهنگی تحویل دهند و همچنین عدم تکمیل سه دانشجوی مدافع برجام.
 
این در حالی است که از سوی گروه مدافع برجام یک دانشجو مطالعه و جهت شرکت اعلام قطعی کرده بود؛ لذا حتی در صورت عدم شرکت مناظره کنندگانی که معمولا در لحظات آغاز کرسی بر روی سن حضور می یابند، این امکان وجود داشت که برنامه به صورت مناظره دانشجویی بین دو دانشجو برگزار شود که این هم طبق آیین نامه مناظره دانشجویی امکان پذیر بود ولی برنامه لغو شد.
Share/Save/Bookmark


حسام
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۲۲:۲۲:۴۱
علوم پزشکی اوضاعش خیلی خرابه آقایون رسانه ای. معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه یک فرد نیشابوری با مدرک کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی است که آقای ... ایشون رو به عنوان هیات علمی جذب کردو....!!!! معاون پژوهشی دانشگاه یک قوچانیه!!! معاون آموزشی اصالتا کرمانیه!!! رییس دانشکده پزشکی تهرانیه!!! رییس امور هیات علمی هم مشهدیه!!! رییس کمیته دانشجویی خوافیه و مذهب غیرتشیع هم دارن!!! مدیر توسعه فناوری گنابادیه!! مدیر پژوهشی هم جوینیه!! روسای سابر دانشکده ها و بیمارستان هارو هم برید یکی یکی چک کنید توروخدا!!! ضمنا میتونید جذبای اخیر دانشگاه رو هم چک کنید و ببینید چندتا سبزواری به عنوان هیات علمی جذب شدن؟؟ به خدا سبزواریا هم آدمن آقای دیکتاتور.... البته میدونین که خود آقای رییس (معروف به ... در بین کارمندان دانشگاه) هم اصالتشون جوینی هست و با کمک آقای سبحانی اومدن سبزوار رییس شدن و با پایان این دولت به اصطلاح تدبیرو امید برنامه موندن در سبزوار ندارند!!! خدا به دادن آیندگان برسه... (43720)