کد مطلب: 11679
 
فرمـانده سپاه سبزوار: خـرمشهـر در سایـه تـفکر انتظار و مقاومت فتح شد
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۱
 
فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: فتح خرمشهر در درسایه تفکر انتظار و مقاومت ملت ایران اتفاق افتاد.
فرمـانده سپاه سبزوار: خـرمشهـر در سایـه تـفکر انتظار و مقاومت فتح شد
 
به گزارش سلام سربدار، سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در بین خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه دشمن می خواست با تصرف خرمشهر آن را به عنوان نماد پیروزی خود حفظ کند اظهارداشت: فتح خرمشهر با روش های معمولی و نظامی بدست نیامد بلکه در حقیقت پیروزی تفکر اعتقادی و انقلابی برتفکر مادی گرا و عملگرا بود.

وی با اشاره به تجهیزات و امکانات دشمن در ابتدای جنگ در برابر تجهیزات نظامی ما تصریح کرد: در حالی که بنی صدر خائن در ابتدا تنها درفکر روش های نظامی بود این نیروهای مردمی و انقلابی بودند که با احساس تکلیف در پیروزی تفکر توکل بر خدا و اعتقادئ به خدانود را رقم زدند.

مظلوم ادامه داد: با وجود بنی صدر در ابتدای جنگ تنها تفکر سکولار و لیبرال حاکم بود که هیچ پیروزی نصیب ما نمی شد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار با بیان اینکه تفکر مقاومت ایران از فتح خرمشهر آغاز شد تاکید کرد: در حال حاضر این تفکر در دنیا سایه افکنده است و سبب شده تا مستکبیرین دنیا را مستعصل کند.

وی ادامه داد: تفکر احساس مسئولیت در برابر تمام مسلمانان جهان و مستضعفین است وتنها به ایران ختم نمی شود.

مظلوم تاکید کرد: همان همت و تفکری که سب شد تا ما با دست خالی خرمشهر را فتح کنیم امروزه سبب شد است در سوریه عراق غزه لبنان یمن و بحرین دشمنان اسلام و ایران به ستوه بیایند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار با اشاره به پیروزی ها ایران در هشت سال دفاع مقدس با دست خالی ادامه داد: این پیروزی ها باید برای آمریکا و هم پیمانانش درس عبرتی باشد تا خیال دخالت در مسائل ایران را نداشته باشند.

وی همچنین بابیان اینکه مسئولان باید از این روحیه رشادت و شهادت طلبانه به عنوان یک پشتوانه عظیم استفاده کنند تصریح کرد: امروزه غرش موشک های ما قلب غده سرطانی اسرائیل را هدف قرار داده است.
Share/Save/Bookmark