کد مطلب: 11499
 
جریمه ۸ میلیارد ریالی اصناف متخلف شهرستان سبزوار
پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۳
 
رئیس اتاق اصناف سبزوار از جریمه ۸ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریالی اصناف سبزوار برای متخلفین در این شهرستان خبر داد.
فخرالدین فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سبزوار با اشاره به دریافت 612 گزارش از طریق مردم به واحد بازرسی این شهرستان از ابتدای سال جاری اظهار داشت: در این مدت تعداد 761 واحد صنفی در این شهرستان پلمپ شده است.

وی با اشاره به انجام 16 هزار و 293 مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان گفت: 134 مورد از این بازرسی‌ها منجر به ارائه تذکر و اخطار شده است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان سبزوار با اشاره به تنظیم 1077 مورد فرم تخلف توسط واحد بازرسی اصناف این شهرستان نیز گفت: در این مدت متخلفان پس از تشکیل پرونده به اداره تغزیرات حکومتی معرفی و با آنها برخوردهای لازم صورت گرفته است.

فتاحی گفت: بیشترین تخلف در امسال در ایام فروردین و اردیبهشت ماه صورت گرفته که در این راستا 4646 مورد بازرسی از واحدهای صنفی سطح شهرستان انجام شده است.

وی عنوان کرد:کمترین دوره تخلف نیز در سال جاری در تیرماه و خرداد ماه صورت گرفته در این راستا نیز تعداد 2562 مورد بازرسی به ثبت رسیده است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان سبزوار با بیان اینکه بازرسی اتاق اصناف سبزوار در ایام نوروز به طور مداوم از مراکز عرضه کالا بازدید می‌کنند یادآور شد: در این مدت نیز برنامه کشیک نوروزی اصناف نیز تهیه و در خدمت همشهریان قرار گرفته است.
Share/Save/Bookmark