کد مطلب: 12542
 
دفتر ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در سبزوار گشایش یافت.
چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
۲
 
مسئول ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در خراسان رضوی افزود: امروز مشکل اشتغال، ازدواج ، آسیب های اجتماعی و حاشیه نشیی شدت یافته است و از ناحیه مدیریت کشور گره گشایی مشاهده نمی شود.
به گزارش سلام سربدار، مسئول ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی دوشنبه شب در آئین گشایش این ستاد گفت: زئیسی نامزد حزب و گروه خاصی نیست و با احساس تکلیف به نفع مردم و برای انقلاب پا به میدان انتخابات گذاشته است.

حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد افزود: روسای ستاد حجت الاسلام رئیسی یکایک مردم هستند و ستاد کار و کرامت ستادی مردمی برای این نامزد است.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی فرصت خدمتگزاری به میهن اسلامی است، گفت: اینجا ستاد انتخاباتی نیست بلکه ستاد اعتلای ارزشهای اسلامی، گسترش گفتمان انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری و معرفی ارزشها انقلاب اسلامی است.

مسئول ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در خراسان رضوی افزود: امروز مشکل اشتغال، ازدواج ، آسیب های اجتماعی و حاشیه نشیی شدت یافته است و از ناحیه مدیریت کشور گره گشایی مشاهده نمی شود.

وی ادامه داد: امروز برخی نامزدهای ریاست جمهوری در ارائه مدل مدیریتی در پی تضعیف ارزشها انقلابی اسلامی و فاصله گرفتن از مردم هستند.

حجت الاسلام گنابادی نژاد گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای فراوانی داشته که تغییر مدل انقلابی، توحیدی و الهی بودن از ویژگی ها آن است.

وی افزود: در حکومت های قبل از انقلاب، حاکمان برخوردار از فساد، اشرافی گری و وابسته به نظام سلطه بودند که امام خمینی (ره) مدیریتی بر مبنای استقلال اقتصادی، فرهنگی ، سیاسی و مقاومت برابر نظام سلطه را احیا کرد.

در این مراسم حجت الاسلام محمد باقر اسلامی خواه به عنوان مسئول ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در شهرستان سبزوار معرفی شد.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بیست و نهم اردیبهشت ماه برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ايرنا


صادق محمدی
۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۰۷:۳۵:۳۸
سلام بر همشهریان جان
نمی دانم سرانجام این همه تخریب و جبهه گیری سلام سربدار علیه دولت قانونی جمهوری اسلامی و شخص آقای روحانی به کجا می انجامد. رسانه ای که باید مدافع حقوق شهروندان خود باشد و با نام سربدار که خاص سبزوار است نسخه دوم خبرگزاری فارس شده و به خصوص در تلگرام فقط نام این خبرگزاری را حذف می کند شده ستاد انتخاباتی رئیسی و قالیباف و شمشیری برداشته تا چهره ی روحانی را خط خطی کند و متأسفانه هم چون بابای خود یعنی فارس تقوا را کنار گذاشته و هرچه تهمت است بردولت روا می دارد همان رویه ای که برای مرحوم هاشمی در پیش گرفته بود .به راستی آیا سبزوار بزرگ هیچ دردی ندارد هیچ خبری در این دیار نیست گردانندگان این سایت و کانال از کجا ارتزاق می کنند ! (43868)
 
قاسم
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۱:۴۱:۱۱
با سلام و احترام
متاسفانه وقتی جمعیت خبرنگار که مسئولیت سنگین بیداری و آگاهی مردم رو دارند ، از درد مردم و مشکلات جامعه و نگرانی های آینده فراموش کنند و تنها به دنبال ارتزاق خودشون و البته زنده نگهداشتن حیات و ممات شون در حمایت از یک جبهه و جناح باشه باید در اینده منتظر این باشیم که جای ارزش ها و زد ارزش ها در جامعه عوض بشه و هرکس تنها منافع شخصی خودش رو ببینه و با قانون گریزی ضمن از دست دادن آرامش و امنیت به سمت نابودی پیش بریم! (43884)