کد مطلب: 12100
 
تودیع و معارفه مسئولین قضایی شهرستان
چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۴
 
با حضور مدیر کل دادگستری استان خراسان رضوی مدیران جدید دستگاه قضایی در شهرستان سبزوار معرفی و از مدیران سابق قدردانی شد.
حجت الاسلام علی مظفری روز چهارشنبه در مراسم معرفی رئیس جدید دادگستری، دادستان و رئیس جدید دادگاه انقلاب شهرستان سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰ قاضی بازنشسته و ۳۰ قاضی جدید به دادگستری استان جذب شده اند.
وی اظهار کرد: مدیران دستگاه های قضایی در شهرستان با جرایم مربوط به حقوق بیت المال شامل زمین خواری، برداشت های غیر مجاز از منابع آب، منابع طبیعی و امثال آن برخورد جدی دارند.
وی گفت: بر اساس قانون، مدیران و مسئولانی که در زمینه حفظ و حراست از بیت المال دقت کافی نداشته باشند مجرم محسوب می شوند و مسئولان دستگاه قضایی حق تعقیب و برخورد با آنان را دارند.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی افزود: شوراهای پیشگیری از جرم با همکاری مسئولان و مدیران اجرایی نیز در این استان فعال شده اند که از ثمرات آن، آشنایی بیشتر مسئولان و مدیران اجرایی شهرستان ها با قوانین و جرائم حوزه فعالیت آنهاست.
در این مراسم سید محمد حسینی، حسین اردمه و محمد غلامی به ترتیب به عنوان رئیس دادگستری، دادستان و رئیس دادگاه انقلاب سبزوار معرفی شده و از زحمات ۳ ساله حجت الاسلام مهدی سیدآبادی رئیس سابق دادگستری سبزوار قدردانی شد
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایرنا