کد مطلب: 11390
 
اولین دستاورد افتتاح نمایشی بیمارستان حشمتیه؛
فوت کودک دوساله بعلت کمبود تجهیزات در حشمتیه/ داغدار کردن مردم به قیمت افتتاح زودهنگام
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۱
۲۵
 
یکی از مراجعین به بیمارستان حشمتیه امروز (جمعه) به دلیل نقص تجهیزات فنی جان خود را از دست داد.
به گزارش سلام سربدار، نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره تاخیر حضور در پای صندوق رای گفت: یکی از عزیزانی که چند روزی در ایام انتخابات در ستاد فعالیت می کرد امروز متاسفانه حال فرزندش بد شد و به بیمارستان حشمتیه منتقل شد که متاسفانه به علت کامل نبودن تجهیزات بیمارستان جان خود را از دست داد.


علی اصغر عنابستانی با اشاره به افتتاح انتخاباتی بیمارستان حشمتیه افزود: وقتی یک بیمارستان بخاطر مانور انتخاباتی آقای نماینده افتتاح می شود مردم باید هزینه آن را بدهند.


گفتنی است بیمارستان حشمتیه در حالی ۱۷ بهمن افتتاح شد که آماده بهره برداری و خمات رسانی نبود.


 
Share/Save/Bookmark


United Kingdom
۱۳۹۴-۱۲-۰۷ ۲۳:۳۴:۱۸
این چه حرفیه که شما میزنید؟
اگر کمبود تجهیزات داره ، چرا بیمار پذیرش میکنن؟ تو کشور ما خیلی پروژه ها رو همین جوری افتتاح میکنن ... (40938)
 
....
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۰۸:۴۵:۴۷
فقط به خاطر کامل کردن اقدامات ناقصه ی سبحانی (40968)
 
ش.ک
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۰۱:۵۱:۳۵
وقتی تجهیزات کم دارن ، مرض دارن مریض پذیرش میکنن. واقعاکه جای تأسفه ، واقعا این بیمارستان از همین ابتدای فعالی. خاطره ی بدی تو ذهن عموم ایجاد کرد. (40942)
 
یک سبزوار بیدار
United States
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۰۶:۲۲:۵۰
آقای عنابستانی
شما فکر کنم پروژه های زمان خودتان را فراموش کرده اید.
به قول شاعر : کافر همه را به کیش خود پندارد......................... (40945)
 
مصطفی
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۰۸:۱۵:۳۲
کلا شما رفتین تو کار تخریب سبحانی!!!
عیب نداره ولی رای مردم سبزوار چیز دیگه ای رو می گه عزیزمم... (40958)
 
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۰:۰۶:۱۴
باز هم بداخلاقي و بزرگ نمايي
نگارنده محترم ميشه از جناب عنابستاني سوال بفرماييد روزانه چند نفر در ديگر بيمارستانهاي آماده سبزوار جان خود را از دست مي دهند ؟
اگر ديروز اين مطلب رو ميديدم حتما در انتخاب دومم تجديد نظر مي كردم چون فكر مي كردم ايشان آدم صادقي هستند (40984)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۲۱:۵۲:۳۷
چه ربطی داره آقا به بیمارستان های دیگه مهم این‌ هستش که جون یه آدم به خاطر درست کردن جو تبلیغاتی یه نماینده ی به ظاهر محترم از دست رفته.اصلا شما ها که طرفداری میکنید میدونید چرا وزیر شخصا برای افتتاح همچین پروژه ی بزرگی نیومدن به خاطر اینکه از نیت های سوء نماینده ی...مطلع شدند به خاطر همین عواقب این کارو نکردند (41111)
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۰:۵۲:۱۷
متاسفانه سبحانی ومسلم به هدفشون رسیدن.حالا ببینید مسلم اگه رفت.مگه مقصودی با توجه به مشکلات قبلی با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به داد مردم شهرمون برسد . (41000)
 
آرزو
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۳۶:۱۰
]بابا این سایت مضخرف ترین سایتی هست که دیدم تو عمرم شمایی که همه چیز رو فقط کار تبلیغاتی انتخاباتی میبینی که مهندس سبحانی انجام داده وقتی که مادر بارداری که اگر چند ثانیه دیرتر به بیمارستان میرسید هم جان خود را از دست میداد و هم جان بچه را اگر همان امداد هوایی که مهندس سبحانی افتتاح کرد و همه آن را تبلیغ انتخاباتی عنوان کردند نبود نه حال آن مادر و نه طفل او زنده میماند سایت سلام سربدار دست از این همه دروغ بردار چرا هر پیامی که ارسال میکنم را تا واقعیت را مردم بدانند روی سایت قرار نمی دهی تا کی و کجا با این حرفهای دروغ ذهن مردم را خراب خواهی کرد (41054)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۲۱:۵۶:۵۶
شما که قضیه ی این اورژانس هوایی اجاره ای رو نمیدونید ...این اورژانس هوایی هم برای تبلیغات صرفا برای چند ماه اجاره شده با مبلغ میلیاردی تا کمی بعد از جو انتخابات و رأی آوردن به صاحب اصلیش برگرده.بله متوجه شدید سنگ کیو به سینه میزنید (41113)
 
اصلاحطلب معتدل
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۲۳:۱۳:۴۶
اقای دانشمند تمامی اورژانسهای هوایی درکشور بصورت اجاره ای هستش این شمایی که فک کردی دانای کل هستین. اطلاعاتت رو کامل کن بعد بیا واسه تخریب.... متاسفم واسه ادمای بی لیاقتی که قدرت درک زحمات یه انسان رو ندارند و بلد نیستن از زحمات یک همشهری قدردانی کنن فقط بخاطر اینکه نماینده مورد نظرشون رای نیاورده.... (41215)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۱۷:۵۸:۱۶
کسی نمیگه اورژانس هوایی بده بلکه خوبه و باید باشه ولی اینکه از پول بیت المال روزهای نزدیک انتخابات بی خود و بی جهت پرواز می کرد تا مهندس خرکیف بشه این بده (41243)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۱۹:۰۵:۴۹
ایول حقا که درست گفتی (41246)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۴:۳۸:۴۲
کمبودتجهیزات کار نماینده که نیست،وزارت بهداشت بایدجوابگو باشه.تشخیص راه اندازی، وظیفه اونا بوده.و اگه کاستی داشته،نمی بایست بیمار پذیرش می کردند. (41068)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۵:۰۷:۰۵
درسته کار نماینده نیس اما نماینده نباید زنگ بزنه به وزیر و بخواد که بیان و بیمارستانو افتتاح کنن وقتی هنوز تجهیزات و نیروهای بیمارستان تکمیل نیس .و میتونست حدس بزنه که چنین عواقبی بوجود میاد.کار نماینده نیست اما نماینده...جوی ایجاد کرد بعد از افتتاح بیمارستان و از همان جو جهت تبلیغات استفاده کرد .نماینده اگر واقعا دلسوز مردم شهرش باشه و فقط و فقط مردم شهرش براش مهم باشن نه منافع خودش هیچوقت با جون مردمی که انتخابش کردن صرفا برا تبلیغات بازی نمیکنه. که‌مثل اینکه با جون مردم بازی کردن و میکنند (41197)
 
ف
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۵:۰۴:۱۶
اصلا اول دلیل فوت رو بدونید بعدا حرف دربیارید
بچه ای که از اول تولدش فلج مغزی بوده و به علت عفونتای مکرر تنفسی بستری میشده.
قبلا تو واسعی هم با بودن تجهیزات از این فوتیا متعدد بوده.
درباره چیزی که نمی دونید اول تحقیق کنید بعد شایعه. (41074)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۹:۳۷:۳۶
بیمارستانی ک کمبود تجهیزات داره نباید تا تکمیل شدن افتتحاح بشه دوما شما ک اینقدر از بیمارستان دفاع میکنی و معلومه کارمند اونجاایی نباید بیمارستانی ک تجهیزات نداره بیمار پذیرش کنه. شما خواستید با وجود نیمه تمام بودن بیمارستان سریع بیمار پذیرش کنیدکه چی رو اثبات کنید ؟؟ بخش کودک افتتاح شده تا کودکان بیشتری رو راهی سرد خونه کنه ؟ والا داداش خودم تو ۶ماهگی تو همین بیمارستان ب خاطر کوتاهی کادر پزشکی حشمتیه (قدیم) فوت کرد (41102)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۰۸:۰۰:۴۷
باسلام
جناب آقای دکتر نعمت شاهی ...!
چرا با مردم و خودتان صادق نیستید ...!؟؟؟؟
عزا دار شدن پدرو مادری که داغ فرزندشان آنها را نقره داغ کرده و شما بدون درک واقعی از این اتفاق آنها را متهم می کنید با کدام اخلاق پزشکی جور در می آید...!!!؟؟؟
در اینکه جنابعالی و همکارانتان بر اثر فشار جناب سبحانی فر مجاب شده اید در کوران انتخاباب بیمارستان را بدون وجود تجهیزات لازم افتتاح کنید تا بلکه تبلیغی برای ایشان باشد بر کسی پوشیده نیست !
حال این تبلیغ و نماینده شده به بهای جان کودکی بیانجامد و خانواده ای را داغدار کند از نظر شما و جناب نماینده هیچ ارزسی ندارد !!!!
شرکنید و حدااقل اینقدر شجاعت و انصاف و انسانیت داشته باشید و به آنچه کرده اید اعتراف کنید شاید حداقل در محضر دادگاه وجدانتان کمی آسوده باشید!
مضحک تر از همه این است که این همه بی اخلاقی و ترس و وادادگی و . . . را به فعالیت پدر کودک در ستاد انتخابات ربط می دهید !!!
وا اخلاقا . . . وا مصیبتا . . . از این همه بی شرمی و شقاوت . . . .

اگر حتی به اندازه سرسوزنی جوانمردی و شجاعت در وجودتان هست این پیام را منتشر کنید . . .!!!
البته که می دانم ترسو تر از آن هستید که این کار را بکنید.

به خدایی که در همین نزدیکیهاست واگذارتان می کنم ...!!! (41171)
 
ق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۲۱:۰۰:۵۱
خواهشا این بحث ها را تمام کنید (41214)
 
همشهری
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۰۱:۲۴:۰۶
امیدواریم هر چه سریعتر دوره ظاهرسازی ها و عوام فریبی ... تموم بشه و دست از سر این شهر برداره (41218)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۰۲:۰۸:۵۹
ع.م رو ... گذاشتید . یا نظر رو منتشر نکنید یا کامل منتشر کنید . (41232)
 
روستایی
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۲۳:۱۷:۱۶
سبحانی و ظاهر گرایان باید بخاطر این فریبکارها چون بیمارستان حشمتیه و مرکز درمانی خوشاب و آسفاتهای بدون زیر سازی و ... توقیامت پاسخ بدهند ان شاء الله تو همین دنیا هم رسوا می شند که جان مردم را بازیچه هلی کوپتر تبلیغاتی و این ظاهر سازی ها کرده اند
من یعمل مثقال ذره شرً یره (41230)
 
لیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۵ ۱۰:۱۱:۳۰
ببینید.در کل کشور در مسیرهای پرتردد 18 مسیر جهت پایگاه اورژانس هوایی مد نظر قرار گرفت.نه این دست سبحانی بود ونه دست مسلم.ولی شانس با این افراد بود که در زمان ومحل مناسب این اتفاق افتاد واین دو بیشترین بهره برداری را کردند.ولی مردم فهیم سبزوار بدونند بازم تو انتخابمون اشتباه کردیم.امیدوارم بعد 36سال از عمر انقلاب عزیزمون در انتخابات آتی به کسانی رای دهیم که حافظ خون شهیدانی باشند که بخاطر مردم خونشونو دادند.وخدایی ناکرده به کسانی رای دهیم که فقط بفکر مصلحت خود بوده وبی خیال مردم باشند. (41270)
 
م
۱۳۹۴-۱۲-۱۵ ۱۲:۳۱:۴۹
میشه بگید چرا به شاهرود یا نیشابور ندادن؟ (41272)
 
م
۱۳۹۴-۱۲-۱۵ ۱۲:۳۳:۵۲
این کودک مریضی خاصی داشتن و به این دلیل که پدرشون در ستاد اقای عنابستانی فعال بودن شبانه روزی نرسیدن بچه رو ببرن
و عمدا بچه رو بردن اونجا وگرنه کسی از این که اونجا مریض داشته خبر نداشتن جز . . . (41273)