کد مطلب: 11274
 
۱۶ طرح عمرانی در روداب به بهره برداری رسید
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۹
۱
 
همزمان با دهه مبارک فجر ۱۶ طرح عمرانی و خدماتی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان محلی در بخش روداب سبزوار به بهره برداری رسید.
به گزارش سلام سربدار، معاون عمرانی فرماندار سبزوار در آیین افتتاح این طرح ها با بیان اینکه برای اجرای این طرح ها در مجموع 18 میلیارد و 750 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است این طرح ها را شامل جداسازی شبکه آب شرب از فضای سبز، ایجاد کانال جمع آوری آبهای سطحی، ساماندهی بلوار ورودی، آسفالت خیابانها، روشنایی بلوار ، کانال هدایت سیلاب و سنگفرش میدان شهر روداب عنوان کرد.

حسین شادبخشی حصارکشی آرامستان روستاهای تسبند و درقدم، یادمان شهدای کلاته میر علی و مجتمع های فرهنگی روستایی را از دیگر طرح های افتتاح شده این بخش دانست.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار نیز در جمع مردم شهر روداب با اشاره به اینکه بخش روداب در گذشته به عنوان یکی از محروم ترین بخش های کشور و استان شناخته می شد تصریح کرد : در دو سال گذشته با وجود مشکلات مالی و درآمدی، بیش از 83 درصد مردم این منطقه از نعمت آب آشامیدنی و بیش از 67 درصد نیز از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

احمد برادران یادآورشد : در حال حاضر 60 درصد از مردم این بخش از نعمت خدمات مخابراتی نیز بهره مند هستند که امیدواریم در سال های آینده نیز بتوانیم اقدامات زیربنایی خوبی را در این منطقه داشته باشیم.

فرماندار سبزوار ادامه داد : با همت دولت یازدهم طرح های اشتغالزایی خوبی در این بخش اجرا شده است.
همچنین امروز عملیات اجرایی ساخت زینبیه شهر روداب سبزوار در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع آغاز شد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : قدس آنلاین


م
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۰۸:۲۹:۴۵
درود بر دولت تدبیر و امید (40236)