کد مطلب: 11977
 
عکس: حقیقت دفتر سرمایه گذاری فرمانداری سبزوار/ چه بر سر ۱۵ میلیارد پول بیت المال سبزواری ها آمد
شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۵
۸
 
وضعیت این دفتر را می توان نمودی واقعی از حقیقت مجموع عملکرد نمایندگان دولت تدبیر و امید در شهرستان سبزوار دانست. حقیقتی تلخ آن هم در شرایطی که چندین سال است که پرداختن به معیشت و اقتصاد مردم از جدی ترین مطالبات رهبری نظام و مردم شریف این منطقه است.

به گزارش سلام سربدار به نقل از هویت، سال ۱۳۹۴ در آخرین روز از هفته دولت با جیغ های بنفش و پر سر و صدای تبلیغاتی فرماندارسبزوار و معاونینش اولین دفتر سرمایه گذاری غرب خراسان رضوی افتتاح شد.


  و همه به احترام ایجاد فرصتی که گویا دروغی تبلیغاتی بیش نبود برپا ایستادند.

  افتتاحیه ای که از همان ابتدا از سوی برخی رسانه های شهرستان کاملا تشریفاتی و تبلیغاتی ارزیابی شد. 

اما بعد از گذشت یک سال از آن زمان هنوز هم که هنوز است حال و روز هر روزه این دفتر در ساعات اداری دری هفت تخته شده است که گویا هرگز به روی هیچ سرمایه گذاری باز نشده است و قرار هم نیست باز شود.
فقط در این وسط هیچ وقت معلوم نشد چه بلایی بر سر اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی این دفتر آمد. فرماندار در این باره حاضر به ارائه توضیح نیست کما این که وی طی دوره مسئولیتش در زمینه های بسیار دیگری نیز حاضر به پاسخگویی به رسانه ها و مردم نشده است. گویا وی حتی حاضر به انجام ابتدایی ترین وظایفش نیز که پاسخگویی است نیست.
 
به نظر می رسد با رصد وضعیت اقتصادی شهرستان طی این مدت وضعیت این دفتر را می توان نمودی واقعی از حقیقت مجموع عملکرد نمایندگان دولت تدبیر و امید در شهرستان سبزوار دانست. حقیقتی تلخ آن هم در شرایطی که چندین سال است که پرداختن به معیشت و اقتصاد مردم از جدی ترین مطالبات رهبری نظام و مردم شریف این منطقه است. جالب است که فرماندار سبزوار در این موقعیت و با چنین کارنامه ای هنوز درگیر برجام بازی است. امری که بیشتر از سیاست زدگی نشان از روحیات شبه کودکانه برخی مسئولان شهرستان دارد.
Share/Save/Bookmark


محمد
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۱۴ ۱۰:۲۸:۳۷
پس چه کسی باید باسخگوی مردم باشد؟؟؟ تا کی باید مردم فقط نظاره گر این بی مسئولیتی ها و بی لیاقتی ها در اداره شهرشان باشند؟؟؟؟؟؟ آیا وقت آن نرسیده که مردم به کمک همدیگر و اتحاد با مسئولین دلسوز شهری و کشوریشون حقشونو از افراد دارای منصب بگیرند؟؟؟؟؟ اگر شهرداری یا فرمانداری واقعا با فریب و نیرنگ سر مردم رو به قول خودمان شیره میمالند چرا نباید با آنها برخورد جدی شود یا اینکه آنها را خلع مقام کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به مردم اطلاع رسانی درست نمایید تا مردم خودشون تصمیم بگیرند. فرماندار یا شهردار یا هر کسی باید به همه مردم پاسخگو باشند (42887)
 
دهاتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۶ ۰۷:۵۲:۴۰
مردم دهات ما به اینجور مسائل میگن: طبل توخالی (42897)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۶ ۰۷:۵۶:۲۸
آقای برادران بدانید در دنیا و آخرت مسئول هستید. کاش نیم نگاهی به شهرستان نیشابور و مدیریت فرماندار این شهر داشتید. (42898)
 
سرهنگ حقوقدان
۱۳۹۵-۰۶-۱۶ ۱۷:۰۵:۳۵
ای آقا...
شما چه توقعی داریدا...
من از دانشجوهای این آقا پرسیدم میگفتن توی دانشگاه موقع درس دادن از کتاب عکس میگرفته مینداخته روی پرده با پرژکتور خودش آخر کلاس میخونده یکی از بچه ها هم با لپ تاپ صفحه رد میکرده...حالا فک میکنین توی کدوم دانشگاه؟دانشگاه فرهنگیان...همون تربیت معلم سابق...فک کن!!
اینا معلم تربیت میکنن...یهویی هم شد فرماندار...
چه توقعی داری.... (42901)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۷ ۰۷:۳۸:۴۷
به خدا به حال این شهر باید گریست... (42906)
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۲۰ ۱۸:۳۹:۲۴
متأسفانه در همه شهرهای کشورمان دیگه دزدی و فساد اداری دیده میشه و کسی نیست که به روی خودش بیاره... بی مدیریتی در ایران بیداد میکنه و همیشه کلی پول از بیت المال در جاهایی که نباید استفاده و اسراف میشه... کسی نیست که واقعا برای یه طرحی که میدن تا آخرش پیگیر باشه که به نتیجه برسه و البته این در شهر سبزوار بدتره (42920)
 
غریبه آشنا
۱۳۹۵-۰۶-۲۰ ۱۹:۰۱:۰۶
به حال شهر نباید گریست
به حال اون کسانی باید گریست که در انتخابات مجلس به آقای....رای دادند و اون هم رفت برادران رو فرماندار سبزوار کرد.
حال شهر که گریستن نداره
مردمش حالشو خراب میکنن (42921)
 
شهروندی از دیار سربداران
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۸:۳۱:۳۵
فرماندار اگه میتوانست کاری انجام دهد فکری به حال 3000 انشعاب فروخته شده آب از سوی اداره آب و فاضلاب میکردندکه حتی یک کنتور هم در انبار این اداره موجود نمیباشد. این مسئله نشان از ضعف مدیریتی این حضرات عالی دارد ولاغیر (43208)