کد مطلب: 11265
 
معرفی کاندیداهای ائتلاف اصولگرایان در خراسان رضوی/ بروغنی و عنابستانی گزینه های نهایی سبزوار
يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۵
۵
 
هادی وکیلی سخنگو شورای ائتلاف اصولگرایان خراسان رضوی گفت: کاندیداهای ائتلاف اصولگرایان در ۶ شهرستان خراسان رضوی مشخص شد.
هادی وکیلی در بیان انتخاب قطعی کاندیدا‌های ۶ شهرستان خراسان رضوی در شورای ائتلاف اصولگرایان این استان اظهار داشت: شورای ائتلاف اصولگرایان خراسان رضوی فهرست نامزد‌های مورد حمایت خود را در شهرستان‌های کاشمر، قوچان، چناران و بینالود، سبزوار، گناباد و نیشابور اعلام داشته است.

وی افزود: از حوزه انتخابیه کاشمر اسماعیل نیا، از حوزه انتخابیه قوچان حجت الاسلام عباسعلی رستمی، از حوزه انتخابیه چناران و بینالود محمد دهقان، از حوزه انتخابیه سبزوار بروغنی و عنابستانی، از حوزه انتخابیه گناباد محمد صفایی و از حوزه انتخابیه نیشابور حجت الاسلام سبحانی نیا و علی مروی انتخاب شده‌ مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان استان قرار می‌گیرند.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان خراسان رضوی تاکید کرد: امید ما این است که کاندیدا‌های مورد نظر شورای ائتلاف اصولگرایان در سایر شهرستان‌ها طی ۲ روز آینده، تا ۲۰ بهمن ماه اعلام می‌گردد و همچنین لیست شورای ائتلاف در مشهد مقدس نیز تا ۲۱ بهمن ماه اعلام می‌شود.

وکیلی با اعلام اینکه ارائه این لیست در نهایت احترام به سایر داوطلبین اصول گرا بوده است، تصریح کرد: خواسته ما از تمام اصولگرایان این است که به وحدت بر حول کاندید مورد نظر در شهرستان‌ها و مشهد مقدس که از سوی شورای ائتلاف مشخص می‌شود برسند؛ این در حالی است که اقداماتی در باب همگرایی بیشتر اصولگرایان که در لیست نبوده‌اند در یک هفته آینده صورت می‌پذیرد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم


یک جانباز
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۱:۲۲:۳۱
نمی دونم چرایه عده شدند قیم وتصمیم گیر برا مردم (40196)
 
یفلا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۰:۲۱:۳۸
به امید کناره گیری اخلاق مدارانه دیگر اصولگرایان و انجام تعهد خود درقبال این جریان (40201)
 
رفیق
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۹:۰۴:۰۵
جانباز عزیز...
لطفا سخنرانی های حضرت آقا را درباره انتخابات و مدل رای دادن رو مرور کنید... (40224)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۲۳:۱۲:۰۴
بروغنی نمایندگی مجلس مراسم عزا روبوسی.....تاسف (40264)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۵ ۱۴:۵۵:۳۵
بروغنی رای اول سبزوار شک نکنید (40358)