کد مطلب: 12309
 
در حاشیه افتتاح خیابان شریعتمداری/
دوي ماراتن برای پاره کردن روبان یک خیابان
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۲
۳
 
اما عکس هایی که نمایندگان از این مراسم منتشر کرده اند جای بسی تاسف دارد. آقایان حاضر نیستند حتی در افتتاح پروژه ای به این کوچکی که هیچ نقشی هم در آن نداشته اند عکس هر دوی شان دیده شود و طوری عکس می گیرند که فقط خودشان باشند. حالا تا یک خبرنگار از اختلافات این دو نماینده بپرسد می گویند شما خبرنگارها هستید که می خواهید بین رمضون و حسین اختلاف بیاندازید.
دیروز ۱۹ بهمن به مناسبت دهه فجر شهرداری سبزوار ۲۰ طرح را افتتاح کرد. در گزارشی که سایت شهرداری سبزوار منتشر کرده تنها از دو طرح نام برده شده: پایگاه بسیج کارگری شهید دامرودی و طرح خیابان شریعتمداری. از ۱۸ طرح دیگر فقط یک شماره ۱۸ را شاهد هستیم فکرش را بکنید چه طرح های عظیمی افتتاح شده که بزرگ ترین و مهم ترینش خیابان شریعمتداری بوده است.

نکته جالب کار اینجاست که در این وانفسای قحطی پروژه برای افتتاح هر نهاد و هر نماینده ای دنبال است که همین طرح ها را مصاده کرده و به اسم خودش به خورد ملت بدهد، نمونه اش فرمانداری. برای این که دوباره مورد اتهام قرار نگریم چون منتقد دولت هستیم می خواهیم آقای فرماندار را تخریب کنیم گزارش یکی از کانال های حامی دولت در این باره را می آوریم.

«امروز به مناسبت دهه فجر افتتاح ۲۰ طرح تمام شده یا در حال اتمام شهرداری با حضور نمایندگان مجلس، مسئولان شهری و مقامات استانی به طور همزمان افتتاح شد. اما در اقدامی عجیب و بدیع، روابط عمومی فرمانداری سبزوار با درج خبری در این خصوص علاوه بر کاهش تعداد پروژه ها از ۲۰ به ۱۹، نام شهرداری را نیز از لیست حاضران در این مراسم افتتاح خبر حذف کرد!! این اشتباه به ظاهر سهوی از سوی روابط عمومی بالاترین نهاد دولتی شهرستان، مردم و مخاطبان کانال فرمانداری را دچار بی اعتمادی می سازد و شایسته است مسئولان روابط عمومی فرمانداری در اطلاع رسانی قدری دقیقتر عمل نمایند».


از فرماندار محترم که بگذریم تمام مدیران و معاونین شهرداری هم در محل برای افتتاح حضور فعالی داشتند و اعضای محترم شورای شهر هم که حضورشان الزامی است چون ۱۰۰ روز دیگر انتخابات است باید برای خودشان عکس های انتخاباتی بگیرند و نشان بدهند این دوره خیلی پرکار بوده اند. انشالله در طی این صد روز مانده به انتخابات بازپیرایی تمام میادین شهر هم به فواصل مختلف مورد افتتاح اعضای شورای شهر قرار خواهد گرفت و آلبوم خدمات ارزنده شان کامل شود. امیدواریم سر انتخاب میدان، اختلاف سلیقه ای بین اعضای محترم شورای شهر ایجاد نشود.

از این ها که بگذریم حرکات تکنیکی نمایندگان شهرمان در مجلس شورای اسلامی هم در پاره کردن روبان افتتاح این خیابان جای تقدیر و تشکر فراوانی دارد. روبان طوری طراحی شده بود که جای برای هر دوی این عزیز باشد تا خدای نکرده این وسط در راه خدمت به مردم اختلاف سلیقه ای بوجود نیاید. امیدواریم طوری این روبان را پاره کرده باشند که دیگر احدی جرئت دوباره پاره کردن به ذهنش نرسد.


اما عکس هایی که نمایندگان از این مراسم منتشر کرده اند جای بسی تاسف دارد. آقایان حاضر نیستند حتی در افتتاح پروژه ای به این کوچکی که هیچ نقشی هم در آن نداشته اند عکس هر دوی شان دیده شود و طوری عکس می گیرند که فقط خودشان باشند. حالا تا یک خبرنگار از اختلافات این دو نماینده بپرسد می گویند شما خبرنگارها هستید که می خواهید بین رمضون و حسین اختلاف بیاندازید.

Share/Save/Bookmark


استان سربداران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۱:۴۰:۴۸
سبزوار دیگه اون سبزوار قدیم نیست همه داریم متواری میشیم به شهرهای بزرگ حتی نیشابور افتتاح خیابانی که صد ها سال پیش افتتاح شده چه معنی میده
عوض اینکه به درخت آب برسونن دارن مثلاً افت زدایی میکنن که نمیکنن آخه افتتاح اون خیابون به چه درد این همه جوان بیکار همشهریوم میخورد (43585)
 
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۵:۳۴:۴۵
بگذار تا این دولت نیز بگذرد (43586)
 
United States
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۷:۲۷:۳۱
واقعا همین جوریه
صنعت چیه کارخونه چیه.....
باید یکی باشه که .... والا که خدارو خوش نمیاد اینجوری...
به فکر مردم نیستن که اول.... خودشون بعد وبعد وبعد مردم...
کسی هم میخواد کارخانه بزنه انقدر چیزی ازش میگیرن همون اول که پامیشه میره نیشابور (43587)