کد مطلب: 12796
 
شرکت 5936 داوطلب سبزواری در ازمون کنکور سراسری
پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷
 
آزمون سراسری۹۷ در سبزوار با حضور پنج هزار و ۹۳۶ داوطلب در چهار نیم‌روز در پنج‌شنبه و جمعه (۷ و۸ تیرماه) برگزارمی شود که صبح پنج‌شنبه داوطلبان آزمون گروه های ریاضی و انسانی، صبح جمعه آزمون گروه تجربی، عصر پنج‌شنبه آزمون گروه هنر و عصر جمعه نیز آزمون گروه زبان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
به گزارش سلام سربدار، آزمون سراسرى سال ۹۷ ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، همزمان با سراسر کشو از اولین ساعات صبح امروز ۷تیرماه در شهرستان سبزوار، حوزه امتحانی دانشگاه حکیم سبزواری (حوزه مرکزی برگزاری آزمون سراسری شهرستان سبزوار) آغاز شد.

 در اولین مرحله این آزمون، صبح امروز داوطلبین سبزواری گروه های آموزشی علوم ریاضی و علوم انسانی رقابت خود را آغاز کردند.

تعداد ۵۱۹ (۱۳۶ نفر خانم و ۳۸۳ نفر آقا) داوطلب سبزواری در گروه آموزشی علوم ریاضی و ۸۶۰ (۵۲۹ نفر خانم و ۳۳۱ نفر آقا) داوطلب سبزواری در گروه علوم انسانی در آزمون ۹۷ شرکت دارند.

گفتنی است آزمون سراسری۹۷ در سبزوار با حضور پنج هزار و ۹۳۶ داوطلب در چهار نیم‌روز در پنج‌شنبه و جمعه (۷ و۸ تیرماه) برگزارمی شود که صبح پنج‌شنبه داوطلبان آزمون گروه های ریاضی و انسانی، صبح جمعه آزمون گروه تجربی، عصر پنج‌شنبه آزمون گروه هنر و عصر جمعه نیز آزمون گروه زبان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

این در حالی است که بیشترین داوطلبان آزمون امسال در شهرستان سبزوار را داوطلبان گروه تجربی با ۳۳۴۰نفر (۵۶ درصد از کل شرکت کنندگان این دوره از آزمون سراسری در شهرستان) تشکیل داده اند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : روابط عمومی دانشگاه