کد مطلب: 11256
 
بیمارستان حشمتیه در آستانه انتخابات افتتاح شد
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۵
۷
 
بیمارستان حشمتیه سبزوار صبح امروز و همزمان با چندین طرح در استان خراسان رضوی توسط رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
به گزارش سلام سربدار، پس از مراسم افتتاح این بیمارستان معاون وزیر بهداشت که در محل بیمارستان حضور داشت گفت: بیمارستان ۲۴۵ تختخوابی در ۱۹هزار مترمربع ساختمان و با اعتباری بالغ بر ۶۵میلیارد تومان پذیرای بیماران خواهد بود.

آقاجانی با بیان اینکه بیمارستان دارای بخش های تخصصی و فوق تخصصی است اظهارداشت: وجود بخش های جراحی قلب گوش و حلق،چشم پزشکی و دارا بودن بخش ICU نوزادان و بزرگسالان از ویژه گی های این بیمارستان است.

وی همچنین با بیان اینکه ۵۵۰نفر پرسنل در بیمارستان به کارگیری شده اند تصریح کرد: این بیمارستان دارای ۷۰نفر عضو هیئت علمی بالینی است.

وی با اشاره به تاسیس بیمارستان های جدید از کمبود تخت بیمارستانی در کشور نسبت به میانگین منطقه خبر داد و افزود: وزارت بهداشت با در پیش گرفتن دو طرح نوسازی بیمارستان های فرسوده و ساخت بیمارستان های جدید سعی در جبران این کمبود دارد.

آقاجانی با اشاره به ساخت بیمارستان های جدید در کشور اظهارداشت: تا پایان سال جاری ۵۵بیمارستان جدید با ۴۱۰۰تخت به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: در سال ۹۵ نیز ۵۷۰۰تخت در ۶۵ بیمارستان کشور مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که ۲۵۰۰ تخت آن در مناطق محروم خواهدبود.

گفتنی است بیمارستان حشمتیه پس از چندین با تاخیر در زمان افتتاح و وعده حضور وزیر بهداشت و یا معاون اول رئیس جمهور امروز با حضور معاون وزیر به بهره برداری رسید.
Share/Save/Bookmark
مرجع : بصیر سبزوار


احمدی
۱۳۹۴-۱۱-۱۷ ۱۷:۰۴:۵۰
ینی واقعا به بهره برداری رسیده و بیمار پذیرش
خواهد شد یا فقط هدف چند تا عکس تبلیغاتی برای آقای مهندس بوده (40057)
 
نامدار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۰۹:۳۷:۴۹
بیایید یه کم واقع بین باشیم وقتی خودمون به خودمون رحم نمیکنیم انتظار داریم که شق القمر بشه.بیمارستان حشمتیه میخواست به بخش خصوصی واگزار بشه به دلیل کمبود بودجه یازده میلیاردیو همه امضا زدن حتی اقای محسنی امضا زدن قرارداد رو ولی همین سبحانی که شما یه سره تخریب میکنید امضا نزد و گفت من نمیزارم این بیمارساتن فوق تخصص به بخش خصوصی واگزار بشه و امضا نزدو قول داد این اعتبار رو از دولت بگیره تا این بیمارستان دولتی بمونه که خداوند موفقش بداره و همین کارو کرد که این نعمت بزرگی برای سبزوار هست.و شما عزیزان چون مخالف جریان فکری ایشان هستید اخلاق رو زیر پا میذارید و کار به این برگی را زیر سوال میبرید (40108)
 
یک سبزواری
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۹:۳۷:۲۹
سلام...
یک سوال از مدیران بیمارستان
با توجه به افتتاحه بیمارستان ، الان در سمت های ناظمه ، حسابداری ، کامپیوتر ، روانشناسی و ... چه کسانی فعالیت می کنند ؟
چون تا امروز 21 بهمن هنوز برای مصاحبه ی این بخش ها < که در آزمون اداری و پشتیبانی شرکت کردند و آزمون کتبی اش رو قبول شده اند، زمان مصاحبه اعلام نشده است و در مراجعه به مسولین مربوطه اظهار بی اطلاعی می نمایند .

مثلا الان اگر بیماری وارد بمارستان شود ، در قسمت حسابداری ، باید هزینه های درمان را پرداخت کند ، کارمند ندارد ، پرینت سوابق را می خواهد بگیرد ، مسوول کامپیوتر ندارد ، بخش مشاوره می خواد برود ، هنوز ندارد ، بیماران سر و صدا می کنند ، منشی بخش هنوز در مصاحبه شرکت نکرده است... (40258)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۲۴:۰۰
کدوم مهندس؟؟؟؟؟ (40121)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۰۸:۳۱:۰۴
اقایون حضوری به بیمارستان مراجعه کنید.
این بیمارستان نه به طور کامل که فقط به صورت ناقص و ان هم نمایشی افتتاح شده است.

برای جمع کردن رای هر کاری می کنند (40103)
 
م ن ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۳:۰۹:۵۵
سلام هرکس اینکارو کرده بسیارخوب بوده وامروزه باید جناح بندی روکنارگذاشت وکسانیکه دراین شهرزحمت میکشند بمجلس بروند دست همشون دردنکنه کارزیبایی کردن خداوندخیر دنیا وآخرت به اونها عطا فرماید (40125)
 
خاب مویوم دگه
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۸:۳۷:۳۲
از درب داخل کوچه که بری خواهی دید که توی بیمارستان هنوز دارن کار عمرانی میکنند.بعضیها مردم رو جیگر فرض کردن ظاهرا (40137)