کد مطلب: 11346
 
مانور تبلیغاتی فرماندار جغتای به نفع یکی از کاندیداهای مجلس
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۱
۴
 
روز دوشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۲۶ علی آبادی فرماندار جغتای به همراه کلاوشکی سرپرست بخشداری مرکزی و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان از روستاهای الله آباد، جاورتن و منیدر در بخش مرکزی جغتای بازدید کرد.

فرماندر جغتای در جمع مردم این سه روستا از طرح گاز رسانی به ۲۶ روستای شهرستان جغتای که در حدود ۲ هفته پیش شروع شده بود گزارشی ارائه نمود و افزود: پروژه گازرسانی به ۲۶ روستای باقی مانده شهرستان جغتای که در هر دو بخش هلالی و مرکزی است در دو فاز انجام می شود که این فازها فاز ۲ و ۳ می باشند و پیش بینی انجام آن ۲ سال است.

وی گفت با همت و پیگیری های مداوم مسئولین به خصوص نمایندگان شهرستان و بویژه جناب آقای سبحانی فر شاهد شروع این پروژه می باشیم. وی در ادامه گفت امروز انشاءا… یک اکیپ از روستای اله آباد شروع به کار و یک اکیپ هم از اسفندماه از روستای منیدر شروع به کار می نماید و دو اکیپ هم در دو هفته پیش در بخش هلالی از دو نقطه شروع به کار نموده اند.


فرماندار در ادامه از مردم، شورای اسلامی و دهیار این روستاها خواستند تا در اجرای پروژه گاز رسانی حداکثر مساعدت و همکاری جهت اجرای هر چه سریعتر آن را با پیمانکار داشته باشند.
فرماندار در ادامه از تلاش مسئولین شهرستان و به خصوص نمایندگان شهرستان و بویژه آقای سبحانی فر در راستای پیگیری طرح ها و پروژه های توسعه ای، خدماتی و به خصوص پروژه گازرسانی به ۲۶ روستای شهرستان جغتای تقدیر و تشکر نمود.

این تقدیرات مکرر جناب فرماندار از رمضانعلی سبحانی فر در حالی صورت می گیرد که برادران معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار در جلسه با اعضای هیئت های اجرایی انتخابات تاکید کرده بود:

نامزدهای انتخاباتی خدمات دولت را دستاویزی برای تبلیغات خود نکنند.

گفتنی است چند هفته پیش عدم شرکت فرماندار و بخشدار مرکزی در مراسم یادواره شهدای جاورتن موجب گله مردم این روستا و انتقاد امام جمعه شده بود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : سلام جغتای


رضا
۱۳۹۴-۱۱-۲۹ ۱۴:۵۳:۵۰
این چندمین باره که این پروژه کلنگ می خورده (40559)
 
احمد ر
United States
۱۳۹۴-۱۱-۲۹ ۲۲:۰۵:۵۱
از اصلاح طلبان جز این انتظار نیست که به خاطر چند روز ریاست دست به هر کاری بزنند یکی نیست به این آقا بگه که فعلا اون پروژه های قبلی را به سر وسامان برسان بعد قول پروژه های جدید رابده (40597)
 
برگویی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۳۰ ۱۷:۵۰:۱۷
اخیرا نقشه بردار فرستاده بودند روستای برگو می گفتند برای گاز آمده نقشه برداری چه راحته
خدایا گول زنندگان مردم محروم را رسوا کن (40624)
 
یک خوشابی!
۱۳۹۴-۱۱-۳۰ ۲۰:۲۵:۱۰
الان هم روستاهای سمت خوشاب دارن گاز رسانی میکنن...تورو خدا پیگیری کنید که بعد از انتخابات هم روندش ادامه پیدا کنه...این حرکت های یهویی رو توی انتخابات های قبلی زیاد دیدیدم!الان هم بابت این پروژه گاز رسانی افرادی مثل همین (الکی مثلا مهندس)سبحانی فر دارند از اون به نفع خودشون استفاده میکنن...
یکی ازش بپرسه خوشت میاد بهت میگن مهندس؟!
وجدانن برید بپرسید دیگه...برادران هم که ارشد علوم تربیتی داره بابا...بهش میگن مهندس!!
این چه وضعشه...مهندس مهندس تو پاچه شون شده فک میکنن خیلی آدم های گنده ای ان (40634)