کد مطلب: 12462
 
راه‌انـدازی ۲ پایـگاه امـداد و نجـات در محـورهای مواصلاتی سبزوار
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۵
 
رئیس هلال‌احمر سبزوار گفت: ۲ پایگاه امداد و نجات در محورهای مواصلاتی غرب خراسان‌رضوی راه‌اندازی شد.
راه‌انـدازی ۲ پایـگاه امـداد و نجـات در محـورهای مواصلاتی سبزوار
 
محمد علی جباری ثانی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: این پایگاه‌های جاده‌ای در محورهای مواصلاتی سبزوار-مشهد و سبزوار-قوچان راه اندازی و مستقر شدند. جمعیت هلال احمر سبزوار در راستای ارائه خدمات به زائران حرم رضوی و مسافران امسال با پنج پایگاه امداد و نجات جاده، پنج درمانگاه و حدود ۴۰۰ نفر روز نیرو ارائه خدمت می‌کنند.

جباری ثانی خاطرنشان کرد: در طول اجرای طرح ترافیک نوروزی نیز یک پزشک داوطلب به صورت روزانه در محل پایگاه امداد و نجات شهدای کاهک شهرستان به ارائه خدمت و ویزیت رایگان مردم می‌پردازد.

وی تصریح کرد: امسال جمعیت هلال احمر سبزوار با سه دستگاه خودروی نجات، چهار دستگاه آمبولانس، یک دستگاه موتور سیکلت امدادی، یک دستگاه خوردوی کمک دار پشتیبانی در طرح امداد و نجات نوروزی شرکت می‌کند.

رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار یادآور شد: امسال نیز اعضای واحد جوانان این جمعیت با ۲ پایگاه در محور سبزوار-تهران و محور سبزوار –مشهد به زائران حرم رضوی خدمات فرهنگی، آموزشی و امدادی ارائه می‌کنند.

وی تصریح کرد: همچنین تیم‌های سحاب متشکل از تیم‌های امدادگر دوچرخه سوار در سطح پارک‌های شهرستان به زائران ارائه خدمت می‌کنند. در مجموع ۶۰۰ نفر روز نیرو در طرح‌های جوانان این جمعیت شرکت دارند. همچنین طرح پویش ملی "نه" به تصادفات جاده‌ای در این شهرستان اجرا می‌شود.
Share/Save/Bookmark