کد مطلب: 12552
 
کرباسچی حتی به اندازه خواننده لس آنجلسی، شعور ندارد
محمدعلی شمس آبادی
دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
۲
 
پس از اهانت غلامحسین کرباسچی به ساحت شهدای مدافع حرم، برادر شهید شمس آبادی (اولین شهید مدافع حرم شهرستان جوین) با انتشار یادداشتی نسبت به سخنان شهردار سابق تهران واکنش نشان داد:

کرباسچی حتی به اندازه خواننده لس انجلسی، شعور سیاسی و ملی ندارد؛ اولین بار است که از یک ایرانی مسلم ! و آن هم کسی که در این انقلاب اسلامی به قول خودش سابقه و خدماتی دارد عباراتی را می شنوم که دور از شان یک مسمان است ! و آن هم در مورد عزیزترین مردمان در نزد مردم یعنی مدافعان حرمی
اقای کرباسچی متاسفیم از شما که زمانی در این کشور اسلامی زمام امورات مهمی را بر عهده داشتید در حالیکه متاسفانه به اندازه یک نفر خواننده لس آنجلسی فهم و شعور سیاسی نداری!
که متعلق به جهان اسلام هستند و سبک بال قرعه جهاد اسلامی و شهادت در راه جهاد با دشمنان خدا به نامشان افتاده است هر کسی ولو اینکه حتی یک ذره هم بویی از اسلام برده باشد به این حدیث معروف پیامبر اکرم اشنا است که از بدیهیات جامعه اسلامی است و آن اینکه : اگر کسی شب را به صبح برساند ولی به فکر امور مسلمانان نباشد مسلمان نیست آری من اصبح و لم یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم.

اقای کرباسچی متاسفیم از شما که زمانی در این کشور اسلامی زمام امورات مهمی را بر عهده داشتید در حالیکه متاسفانه به اندازه یک نفر خواننده لس آنجلسی فهم و شعور سیاسی نداری! وقتی خبرنگاری از آن فرد لس آنجلسی می پرسد نظر شما در مورد مدافعان حرم چیست؟ چه جالب پاسخ می دهد که باید مایه شرمساری امثال کرباسچیان ها شود می گوید: نظر من همان نظر ناپلئون بنا پارت است که می گفت: اگر اجازه دهید تا دشمن وارد کشور شما شود و در صدد دفاع و دفع نقشه دشمن در پشت دروازه های شهر و کشور خود نباشید باید در اتاق خواب های خود با دشمن گلاویز شوید!
آقای کرباسچی مگر کاری که مدافعان حرم می کنند غیر از این است ؟ اگر مدافعان حرمی هم چون سردار شهید شمس ابادی که بدون وقفه و یکی دو روز پس از بازنشستگی اش راهی دروازه های آن سوی کشورمان می شود، نبود، چه اتفاقی می افتاد؟ دیده بان شهیدی که با
ایا شما باور ندارید که این سرداران مظلوم در دیار شامات با خبیث ترین دشمن اسلام در روی زمین مبارزه کردند، و نقشه حمله انها به اقصی نقاط جهان اسلام را خنثی کردند؟ ایا شما و هم پالگی هایتان عرضه دارید در کرمانشاه و …. در مقابل این شبه مغولان وحشی دوام اورید؟ آقای کرباسچی واقعا بحث اصول گرایی و اصلاح طلبی نیست
بیش از ۳۱ سال خدمت در سپاه پاسداران حتی فرصت انجام تشریفات اداری امور بازنشستگی خود را نمی کند و حتی بدون خداحافظی از برخی از بستگان درجه اولش، راهی جبهه مقاومت اسلامی در سوریه می شود. اگر امثال این سردار شهید نباشند که در سوریه و عراق و افغانستان و… در مقابل پلید ترین و وحشی ترین افراد روی زمین می جنگیدند، چه کسی یارای مقاومت در مقابل این گروه های تکفیری را داشت؟ ایا شما باور ندارید که این سرداران مظلوم در دیار شامات با خبیث ترین دشمن اسلام در روی زمین مبارزه کردند، و نقشه حمله انها به اقصی نقاط جهان اسلام را خنثی کردند؟ ایا شما و هم پالگی هایتان عرضه دارید در کرمانشاه و …. در مقابل این شبه مغولان وحشی دوام اورید؟
آقای کرباسچی واقعا بحث اصول گرایی و اصلاح طلبی نیست بحث امنیت ملی و دفاع از تمامیت ارضی است اقای کرباسچی راحت تر بگویم و خلاصت کنم شما حتی به اندازه آن خواننده و مطرب لس آنجلسی هم شعور سیاسی و عاطفه انسانی نداری!
آقای کرباسچی! فاین تدهبون؟ شما که ادعای ارتزاق در یک خانواده عالم پرور را داری چرا به اندازه یک خواننده لس آنجلسی فهم سیاسی لااقل نداری؟ نامسلمان؛ شما دیگه چرا؟ نا مسلمان از این جهت می گویم که بر اساس آموزه های ساده و روشن دینی ما در جامعه اسلامی اگر کسی شب را به صبح برساند ولی به فکر برادران مسلمان خود نباشد فلیس به مسلم. راحت تر بگویم در اسلام شما، ملت شک دارند. ایرانی و پیرو سعدی و فردوسی که هستی؟ در ساختمان سازمان ملل نقش بسته است: بنی ادم اعضای یک پیکرند که در افرینش چو یک گوهرند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار. سردار شهید شمس آبادی همواره می گفت: یا باید این حدیث معروف پیامبر را قبول نداشته باشیم و یا در مسلمان بودن خود تجدید نظر کنیم. البته فرمایش مکرر مقام رهبری را که در مورد اهمیت موضوع دفاع از حرم و نیز اجر مضاعف شهدای حرم را برایتان نمی نویسم چون می دانم شما از این حرف ها گذشته اید بد جوری سقوط کرده ای کرپاسچی!
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۱۰:۲۲
احسنت بر شما خانواده بصیر شهید مدافع حرم (43880)
 
حسین م
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۱:۰۹:۵۴
حالا کرباسچی یه چیزی گفت ... از دهنش پرید... فکر میکنین هم حذبی هاشون نظرشون غیراینه... توی مقاله هاشون از کلماتی مثل مدافع اسد و ... کم استفاده نمی کنن.. اصلا اعتقادی به مقاومت و ... ندارند.. عشقشون مذاکره است که خون تمام شهدا رو گذاشتند روش.. (44017)