کد مطلب: 11283
 
پیام مخاطب/ یک سوال از مسئولین علوم‌پزشکی
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۲
۱۲
 
یکی از مخاطبین کاربران سلام سربدار در پیام ارسالی خود آورده است:

با توجه به افتتاح بیمارستان حشمتیه، الان در سمت های حسابداری، کامپیوتر، روانشناسی و ... چه کسانی فعالیت می کنند؟

چون تا امروز ۲۱ بهمن هنوز برای مصاحبه ی این بخش ها که در آزمون اداری و پشتیبانی شرکت کردند و آزمون کتبی اش را قبول شده اند، زمان مصاحبه اعلام نشده است و در مراجعه به مسولین مربوطه اظهار بی اطلاعی می نمایند.

مثلا الان اگر بیماری وارد بیمارستان شود، در قسمت حسابداری، باید هزینه های درمان را پرداخت کند، کارمند ندارد ، پرینت سوابق را می خواهد بگیرد، مسوول کامپیوتر ندارد، بخش مشاوره می خواهد برود، هنوز ندارد، بیماران سر و صدا می کنند، منشی بخش هنوز در مصاحبه شرکت نکرده است...
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۲۱:۰۰:۰۳
چه دل خوشی دارین شماها
این بیمارستان به صورت کاملا ناقص افتتاح شد و فقط به خاطر انتخابات (40260)
 
رضایی
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۱۴:۴۲:۵۷
همیشه نیمه ی پر لیوان رو ببینیم
خب شاید ... تا اون موقع ، بقیه ی کارمندهاشون ، با حفظ سمت، این کا ها رو هم انجام میدن...
مثلا متخصص قلب ، همزمان قسمت حسابدار ی هم می تونه وایسته ... یا جراحه مغز و اعصاب ، در حد دو تا پرینت رو که دیگه می تونه انجام بده... (40280)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۲۱:۴۷:۴۲
تبلیغات انتخاباتی (40290)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۱۰:۰۳:۵۵
این افتتاحیه متاسفانه فقط یک مانورتبلیغاتی بود برای آقایانی که دوه اشان درمجلس داردتمام می شود.این کارراانجام داده اند تا کارهای انجام نداده 4ساله تصدی گری درسمت نماینده مجلس راسرپوش بگذارند. (40271)
 
مطلع
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۱۵:۳۴:۳۵
حشمتیه، اورژانس هوایی، پردیس علوم پزشکی و تمامی افتتاح هایی که علوم پزشکی در طول این یک ماه گذشته انجام داده (و در سایت دانشگاه هم موجوده) همه و همه بخاطر اینه که دکتر مسلم با رانت سبحانی از گناباد اومد و رییس شد و حالا هم باید بدهیش رو به سبحانی بپردازه و واسش رای جمع کنه، ضمنا شنیده ها حاکی از اینه که اگه این بار سبحانی رای بیاره قول داده که مسلم رو بفرسته تهران و به عنوان معاون معاون وزیر در وزارت بهداشت منصوب کنه. متاسفم واسه مردم بیخبر سربداران (40282)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۱۵:۳۸:۲۵
در عوض هلیکوپتر که تنها کرایه ماهیانه ان 150 میلیون تومان ذکرشده است و در روز 22 بهمن در میدان محل سخنرانی مانور میداد تا هیچکس جرءت مریض شدن را نداشته باشد جبران کرد (40283)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۲۱:۴۴:۲۳
پول اضافه کار وکارانه پرسنل نمیده سنگ مرمر میکنه بعد روش پارکت میزنه (40288)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۲۱:۴۷:۱۰
ازدکتر مسلم بپرسین چقدر خرج لامپ های تزیینی حشمتیه شده??
بپرسین خانم ایشون چیکارن که مدام طرح ونظر میدن???!!!
بپرسین رهن خونه ای که میشینه چقدره واز کجا پرداخت شده (40289)
 
محمدی
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۱۵:۰۴:۴۶
نقد و انقاد همیشه بوده و هست... مطمعنا تنها کاری که مخالفی نداره .... کاریه که انجام نشده باشه...
در مورد بیمارستان حشمتیه ، کلیت کار ، یعنی احداث بیمارستان ، خیلی کار خوب وبه جایی بوده اما استفاده ی تبلیغاتی از آن به نفع یک نماینده و یا جریان خاص کاملا اشتباه است و بایستی جلوی آن گرفته شود...

افتتاح زود هنگام بیمارستان اگر با هدف تشویق مردم به وفاداری به نظام و انقلاب و شرکت گسترده تر در انتخابات پیشرو باشد ، ابتکار خیلی خوبیست ... همان طور که می بینیم ، در شهر های مختلفی از کشور ، همزمان با دهه فجر ،شاهد افتتاح صد ها پروژه عام المنفعه بودیم... اما نکته ی مهمی این جا خود نمایی میکند " این اتفاقات مثبت متعلق به تمام نظام است " و نه تنها جریانی خاص و نمایندگان آنها... روشنگری عموم مردم عزیز هم در این زمینه کاری تخصصی است چرا که نباید باعث سیاه نمایی و تضعیف نکات مثبت طرح ها شویم .

موفق باشین (40313)
 
لطفا فقط بخوانید... تایید نظر نمی خواهم
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۲۱:۵۷:۲۷
اه... حالم بد شد... خیلی موذی و بدجنس شدین...
فقط نظر هایی که می خواید رو می ذارید... از سه تا نظری که توی این قسمت گذاشتم ، فقط اونی که به نفعتون بود رو سر تیتر کردید ... بقیه شون موردی نداشت... نه توهینی بود... نه طرفداری از جریاناتی خاص... کاش نظرات رو بدون تایید چاپ می کردید... یا حداقل قسمتی از سایت رو ( فقط یک لینک رو از صفحه ی اصلی ) بدون تایید نظر می ذاشتید.. .
گه شما هم دوست دارید فقط حرف هایی طبق سلیقه خودتان بشنوید ، پس چه فرقی بین شما با کسانی است که ازشون انتقاد می کنید. (40322)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۰۸:۱۹:۴۳
واقعا همین طوره حشمتیه در یک کلمه:شیک (40467)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۰۸:۲۱:۰۲
هیچ کس هیچ جوابی به شما نمیده مثل تمام این سالهای گذشته (40468)