کد مطلب: 10581
 
دهن کجی رئیس علوم پزشکی به مصوبه شورای ترافیک
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۱
۱۱
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: یک ثانیه به خاطر نبود پارکینگ، افتتاح بیمارستان حشمتیه به تعویق نخواهد افتاد.
علیرضا مسلم با بیان این مطلب افزود: به لحاظ قرار گیری نامناسب بیمارستان حشمتیه قطعاً بعد از بهره برداری مشکلات ترافیکی زیادی در خیابان اسدآبادی رخ خواهد داد؛ این موضوع را باید کسانی پاسخ دهند که در گذشته با اخذ پول، مجوز احداث و پروانه ساخت بیمارستان را صادر کردند.

وی افزود: بیمارستان تا پایان آذر ماه افتتاح رسمی خواهد شد و در مقابل افرادی که ادعا می کنند که مانع بهره برداری این پروژه به این مهمی که بزرگترین بیمارستان در غرب استان خراسان است خواهند شد خواهیم ایستاد و آغاز بکار بیمارستان حتی یک ثانیه به تاخیر نخواهد افتاد.

لازم به ذکر است در جلسه روز گذشته شورای ترافیک سبزوار مقرر شد به منظور تامين پاركينگ بيمارستان حشمتيه، دانشگاه علوم پزشكي در فضاي باز بيمارستان از محل اعتبارات اختصاصي دانشگاه، نسبت به ايجاد و راه اندازي پاركينگ طبقاتي براي رفع كمبود پاركينگ اين بيمارستان اقدام نمايد.
Share/Save/Bookmark


روابط عمومی دانشگاه
۱۳۹۴-۰۵-۲۸ ۲۰:۵۵:۱۷
با سلام خدمت خوانندگان محترم
به اطلاع عزیزان میرساند برابر جلسه شورای ترافیک شهرستان رییس دانشگاه در این جلسه با اعلام اینکه شهرستان نیاز به بیمارستان مجهز دارد اظهار داشت افتتاح بیمارستان بدلیل مشکل پارکینگ یک ثانیه به تاخیر نخواهد افتاد ولی دانشگاه جهت رفع این مشکل قول داد تا
در قسمتی اززمین بیمارستان که بلا استفاده باشد بررسی لازم جهت احداث پارکینگ برای کارکنان و کادر درمانی خود انجام خواهد داد ودر حال حاضر هیچگونه اعتباری برای این مورد ندارد و پیگیر جذب اعتبار خواهد بود ایشان ضمن تایید مشکلات ترافیک پس از افتتاح حشمتیه اظهارداشت براین باور هست که در این مقطع زمانی دستگاههای زیرربط با همکاری بین بخشی باید تدبیر کنیم نه تعطیل و مردم را از این حق مسلم محروم ننماییم و ایشان هیچگونه دهنکنجی و بی احترامی به اعضا محترم شورا ترافیک نداشته و عنوان این اصطلاع در متن خبر فوق صحیح نمی باشد (36063)
 
خبرنگار
۱۳۹۴-۰۵-۲۹ ۰۰:۲۸:۱۹
با سلام و تشکر از حضور و اظهار نظر روابط عمومی دانشگاه سبزوار
باشد که این مسیر ادامه داشته باشد ..... (36066)
 
صابر
United Kingdom
۱۳۹۴-۰۵-۲۹ ۰۲:۱۷:۰۸
مسلم داره همه کاراشو واسه رای اوردن سبحانی انجام میده. اون خیابون همین الان هم دائما ترافیکه وای به حال اینکه یک بیمارستان بزرگ بدون پارکینگ هم بار ترافیکیش رو بیاره به خیابون. مسلم... و همه این رو میدونن. (36067)
 
ali
۱۳۹۴-۰۵-۳۱ ۰۷:۵۹:۳۹
لطفا سیاسی فکرنکنیید چرا آقایون الان به فکر افتادند مگر نمدونستند بیمارستان پارکینگ میخواهد چرا مجوز ساخت بهش دادند حالا که پروژه به اتمام رسیده دارند بحث پارکینگ رو به میان اوردند (36097)
 
سبزواری
۱۳۹۴-۰۵-۳۰ ۱۱:۱۵:۴۳
اگربیمارستان امدادی در محوطه واسعی نو سازی شود که باتوجه به قدمت آن ضروری است وشهرداری برود بجای امدادی و ساختمان ومحوطه فعلی شهرداری در اختیار دانشگاه قرار گیرد مشکلات حل می شود. (36082)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۳۱ ۰۸:۵۸:۳۱
حق با دانشگاه است کسانی که مکان یابی کردند و مجوز ساخت دادند باید فکر امروز را می کردند نمی توان بخاطر کوتاهی و بی فکری برخی افراد سابق میلیاردها تومان پول بیت المال که صرف ساخت بیمارستان شده و نیاز شدید بیماران را نادیده گرفت . مشکل پارکینگ بويژه برای بیماران و بخصوص بیمارانی که از شهرهای دیگر خواهند امد هم باید با تدبیر مسئولان شهرستان حل شود (36101)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۰:۲۷:۵۵
دکتر مسلم داره تمام نیروهای خدماتی واسه بیمارستان جدید رو با معرفی سبحانی میذاره،اینم یکی از خدمات سبحانی و دکتر مسلم (36125)
 
مستخدم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۱:۰۰:۱۴
با سلام پارکینگ بهانه ای است برای به چالش کشیدن اقدامات دکتر مسلم ایا بیمارستان قائم مشهداین مشکل نداره .بایستی قبلا فکر چاره میکردند نه حالا؟ (36126)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۰۳ ۰۷:۴۳:۴۰
اقا یکی به داد مردم برسه من رفتم برا خدمات اسم بنویسم هرچه التماس کردم قبول نکردند بهد یه خانمی اومد گفت منو باقرزاده معرفی کرده جلو چشمم اسمشو نوشتن (36161)
 
دشمن حسود
۱۳۹۴-۰۶-۰۳ ۲۳:۳۳:۳۲
دم نقی معمولی گرم که یادمون داد:
هروقت بخوایم به کسی بگیم زر مفت نزن بگیم
دوغته بنووووووووووووووووووووش (36192)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۱۶ ۰۷:۴۶:۴۸
زر مفت ادبت همینه اقای جیره خوار (36372)