کد مطلب: 11338
 
آیا جبهه پیروان محسنی ثانی را دور زد؟آیا انصراف او قطعی است؟
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۶
۲
 
شنیده شده است به دنبال عدم اقبال قاطبه جریان‌های اصولگرای مشهد به گنجاندن گزینه های با گرایش اعتدالی در فهرست اصلی خود و همچنین عدم حضور محسنی ثانی(نماینده فعلی شهر سبزوار) در لیست جبهه پیروان(اصولگرایان سنتی نزدیک به آستان قدس)، احتمال کناره گیری و انصراف وی بسیار قوت گرفته است.

لازم به ذکر است محسنی ثانی یکی از دو گزینه اصولگرای سنتی متمایل به دولت و جریان لاریجانی در جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی بود که پس از نقض وحدت شورای ائتلاف اصولگرایان توسط این تشکل سیاسی، انتظار می رفت در لیست جبهه پیروان قرار بگیرد.

جبهه خط امام و رهبری یکی از اضلاع شورای ائتلاف اصولگرایان است که پس از عدم تحقق سهم خواهی خود، میز وحدت را در استان ترک کرد.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۱۵:۱۱:۳۹
سلام

چقدر سلام سربدار چیپ و سخیف شده است که کارش به انتشار حرفهای در گوشی و خاله زنکی کشیده است. حتی اگر این حرفها راست باشد. واقعا متاسفیم. به کجا می روید ؟ و چقدر در این چیزهای پوچ غرق شدید؟ (40499)
 
صفایی
۱۳۹۴-۱۱-۲۹ ۰۵:۵۴:۴۲
ظاهرا طرفداراش در دانشگاه حکیم سبزواری عزا گرفته اند چون رییس جدید دانشگاه که عوض بشه اولین کار برداشتن مهر های محسنی در پستهای کلیدی دانشگاه است. ضمنا شنیده ها حکایت از برداشتن الان این افراد توسط حدادنیا است و انشاالله ریشه کن کردن باند مخوف محسنی از دانشگاه عن قریب است. (40532)