کد مطلب: 11257
 
نتایج قطعی بررسی صلاحیتها/
هیچ یک از نامزدهای رد صلاحیت شده سبزوار تایید نشدند
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۶
۴۸
 
به گزارش سلام سربدار، آخرین اخبار حاکی از آن است که شورای نگهبان هیچ یک از نامزدهای رد صلاحیت شده سبزوار را تایید نکرده و رقابت بین 22 کاندیدایی که پیش از این توسط هیئت نظارت بر انتخابات استان تایید صلاحیت شده بودند، صورت می گیرد.

بر این اساس صلاحیت مجدد حسین مقصودی، محمد سالاری، جواد علیکردی، محمود پسندیده و شهرام دلبری که توسط شورای نگهبان رد شده بودند، تایید نشده و این افراد از دایره رقابت های انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه سبزوار حذف می شوند.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۴-۱۱-۱۷ ۱۹:۳۱:۳۰
درود بر شورای نگهبان انصافا کار درستی کرده (40065)
 
سربداری
۱۳۹۴-۱۱-۱۷ ۱۹:۳۶:۵۸
این بار با درایت شورای نگهبان دیار سربداران از حمله قوم مغول نجات پیدا کرد (40067)
 
علی
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۰:۴۹:۳۰
سلام. حیف از اقای مقصودی
مدیر لایقی بودن .ای کاش میبود........ (40119)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۴۸:۳۳
اگر می بود حداقل برای آقایون خوب بود چون... (40123)
 
۱۳۹۸-۱۱-۲۱ ۱۴:۱۷:۴۳
انشالله که دکتر حسین مقصودی نماینده مجلس شورای اسلامی سبزوار موفق می‌شود (44406)
 
United States
۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۷:۰۲:۳۹
اصلا هم حیف نبود (44441)
 
علی
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۷:۱۹:۰۸
ازطرز بیانت معلومه چ شخصیتی دارید.... ان شاالله کاندید مورنظر شما بیاد تا ببینیم چه گلی به سر سبزوار میخواد بزنه (40135)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۷ ۲۰:۲۸:۰۴
اگر شورای نگهبان نبود چه اتفاقی می افتاد...؛
چاقوکشی در صحن علنی مجلس با 6 کشته و 11 زخمی/ نمایندگان چماق به دست خواهان رفع حصر سران فتنه شدند

خب حالا فرض کنیم اگر شورای نگهبان نبود و این افراد وارد مجلس می شدن چه اتفاقات جالبی توی مجلس میفتاد از جمله : تعدادی از نمایندگان مجلس پس از مشاجره بر سر تصویب یکی از طرح ها اقدام به چاقوکشی در صحن علنی مجلس کردند که در این حادثه 6 نماینده کشته شدند و 11 نفر از آنان بشدت زخمی شده اند.

به گزارش گلستان ما به نقل از وبلاگ معبر سایبری فندرسک، اعلام کردن که از بین افرادی که از طرف شورای نگهبان رد صلاحیت شدن 603 نفر مرتکب قتل و در دادگاه ها محکوم شده اند. (غیر عمد، رضایت اولیای دم، فرصت مرخصی برای ثبت نام و...) ، 422 نفر مجرم به زنا شناخته شده اند، 570 نفر در دادگاهها به سرقت محکوم شده اند، 340 نفر از داوطلبین رد صلاحیت شده هر سه جرم قتل، زنا و سرقت را مرتکب شده اند، 415 نفر عضو گروههای منحله اعم از کموله، مجاهدین خلق(منافقین) ، نهضت آزادی ، مشارکت ، مجاهیدین ، پ.ک.ک ، سلطنت طلبی و... بوده اند، 250 نفر تابعیت ایرانی را نداشته اند، 176 نفر دو تابعیتی بوده اند (طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران افراد غیرایرانی و یا دارای تابعیت دوگانه نمی‌توانند در هیچ‌کدام از انتخابات‌ نامزد شوند.) ، 460 نفر هیچ آدرسی در فرمهای ثبت نامی خود ارایه نکرده اند، 330 نفر از داوطلبانی که صلاحیت‌شان احراز نشده، آدرس دقیقی برای تحقیقات در پرونده ثبت‌نام‌شان ارایه نکرده‌اند.

خب حالا فرض کنیم با این اوصافی که خوندین اگر شورای نگهبان نبود و این افراد وارد مجلس می شدن چه اتفاقات جالبی توی مجلس میفتاد از جمله :

اگر شورای نگهبان نبود...

تعدادی از نمایندگان مجلس پس از مشاجره بر سر تصویب یکی از طرح ها اقدام به چاقوکشی در صحن علنی مجلس کردند که در این حادثه 6 نماینده کشته شدند و 11 نفر از آنان بشدت زخمی شده اند.

بابک زنجانی، شهرام جزایری، غلامحسین کرباسچی و محمودرضا خاوری در کمیسیون اقتصادی مجلس پیشنهاد طرح اختلاس ماهیانه از بانک ها، موسسات و ارگان های دولتی را مورد بررسی قرار دادند.

چندتن از نمایندگانی که در فتنه 88 حضور فعال داشتند با به آتش کشیدن سطل زباله های صحن علنی مجلس و بستن دستمال سبز و با بردست گرفتن چماق خواهان رفع حصر سران فتنه شدند.

کمیسیون پژوهشی مجلس طرح پیشنهادی تعطیلی تمامی دانشگاه و موسسات آموزش عالی کشور و احداثقلیان خانه های مجهز به اتاق سیخ و سنجاق را مورد بررسی قرار دادند.

وزیر دفاع به جرم حمایت از خط مقاومت و تخصیص بودجه نظامی به مدافعین حرم از سوی نمایندگان استیضاح شد که پس از استیضاح وزیر دفاع، داعش اعلام کرد تا یک هفته دیگر در تهران خواهد بود.

تنی چند از نمایندگان مجلس که تابعیت ایرانی نداشتند، طی اقدامی چند بطری زهر ماری را وارد مجلس کرده و با ادغام آنان در یک جام، جام زهرماری را تقدیم به ملت ایران کردند.

تنی چند از نخبگان مجلس برای مخالفت با کمیسیون قبلی برجام اعلام کردند که بجای کیک زرد می بایست بتن زرد در تاسیسات هسته ای مورد استفاده قرار گیرد چراکه کیک اسفنجی بوده و وا می رود.

پ,ن : خدایش اینایی که بخاطر رد صلاحیت ها به شورای نگهبان گیردادن مارو چی فرض کردن؟؟؟ (40069)
 
عباسي
۱۳۹۴-۱۱-۱۷ ۲۱:۳۲:۴۹
قصه هزار و يك شب تعريف كردي اينا چه ربطي داشت به نمايندگان سبزوار .اين كه چه كساني احراز صلاحيت شدند و چه كساني رد صلاحيت مهم نيست مهم اين است كه دست از تفرقه و جدايي برداريم و براي آبادي شهرستانمان و در آينده انشالله استانمان استين همت بالا بزنيم. (40075)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۱-۱۷ ۲۳:۱۷:۴۶
هرکس که در جامعه مسولیت دارد باید ظرفیت نقد را داشته باشد و شورای نگهبان نیز باید نقد شود متاسفانه شما از آن طرف افتادید
به امید روزی که در جامعه ایران همه قابل نقد باشند و خط قرمز دروغ و توهین باشد
خدواند به همه ما احترام به مخالف و عفت کلام در نقد را بدهد (40079)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۰۶:۳۴:۲۳
همین انتقاد پذیری دولت اعتدال واسه هفت پشت نداشتمون کافیه!
پ ن
نداریم دیگه آقا هزینه ازدواج نداریم یارانمون هم که داره میره خرج انتخابات اعتدالیون! ازمون پشت نخواین خواهشا! (40295)
 
علوی
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۱۷ ۲۳:۵۲:۵۸
رای ما بروغنی (40085)
 
ایلدر ابادی
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۰:۲۶:۳۹
بروغنی رای اول سبزوار و جوین
چون حامی ولایت فقیه (40110)
 
کیانی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۳:۱۵:۴۰
احسنت
رای ما برای ابادانی سبزوار
علی بروغنی... (40178)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۲۳:۲۸:۱۸
افرین بر شما منم و کل فامیلمون به اقای عنابستانی و بروغنی رای میدیم (40266)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۰:۳۸:۰۷
احسنت به دلاورمردان شورای نگهبان و خدارا شکر که معمار بزرگ انقلاب(ره) تمام پیش بینی هایش درست و دقیق بوده و هست و خواهد بود.خدا رحمتش کند. (40116)
 
دیده بان
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۴:۳۶:۵۴
اونایی که سفارش رهبری مد نظرشون باشه باید به لیست های مورد اعتماد رای بدن...
فعلا تو لیست ها از اصولگرا ها مومن تر متدین تر و توراه امام تر و انقلابی تر نداریم.
لیست شورای معتمد اصولگرایان در سبزوار : 1- عنابستانی 2-بروغنی (40129)
 
دلسوز
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۲:۵۵:۲۷
درود بر شورای نگهبان قانون اساسی (40151)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۳:۴۸:۳۱
رای ما دکتر راه چمنی حالا ک مهندس سالاری اصلاح طلب رد شد دکتر راه چمنی اصلاح طلب ایشالله رای بیاره چون ادم بسیار پر نفوذیه (40127)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۲ ۲۲:۵۸:۰۰
اقای راه چمنی گفتن سبزوار باید استان میشده وقتی که بعضی از روستاها به شهرتبدیل شدن وگرنه من با این تقسیم بندی مخالفم.جواب من به ایشون:اگه سبزوار استان نشه آیا نباید اون روستا شهر بشه یعنی مردمش باید زجر بکشن مگه مردم روستا ابادانی نمیخام مگه نمیخان روستاشون شهر بشه و اباد بشه (40707)
 
حسين
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۴:۴۹:۳۴
حيف شد مقصودي رد صلاحيت شد ، با اين اوضاع سبحاني ، بروغني ، يا سبحاني و عنابستاني راي ميارن ، و راه چمني هم بعد انتخابات سكته ميكنه (: (40130)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۴:۵۹:۵۰
اصلح ترین کاندیدا و یاور دولت تدبیر و امید مهندس سبحانی فر (40131)
 
رفیق
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۹:۳۸:۴۴
خوب جناب سالاری بیاد بره روستاهای محروم رو کمک کنند...
تنها آنانی تا آخر با ما می مانند که طعم فقر، محرومیت و استضعاف را چشیده باشند. امام خمینی ره
پس به کسانی رای بدید که از دل مردمند.لااقل درد مردمو حس کردند
بروغنی و عنابستانی رای اصلح و مردمی. (40190)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۲:۲۴:۰۰
اونایی که طعم فقر رو چشیدن تا بیان خودشونو از فقر نجات بدن چهار سالشون تموم شده!! (40215)
 
رفیق
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۹:۰۸:۰۸
حتما نظرت رو به حضرت امام ابلاغ کن...
البته میتونی بکسانی رای بدی که تا خرخره خوردن و هر روز حریص تر می شن... (40225)
 
امید
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۲:۴۸:۰۱
ما که پنجاه شصت نفری هستیم اصلا در انتخابات شرکت نمیکنیم چون اونی که مردم بهش اعتماد دارن وکار میکنه رو همچین براش زدن که صلاحیتش رد بشه ما چند نفر ک انگیزه نداریم برای انتخابات ایشاالله که افراد لایقی رو انتخاب کنید (40198)
 
احمد
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۳:۵۵:۵۴
با اين تاييد صلاحيتهاي آخر دركل كشور وضعيت خوب شد.اما سبزوار اينطور نشد.به هرحال كسي به اون صورت نمونده براي رقابت،انشالله كه هرچي خير بشه،بالاخره آقاي سالاري ومقصودي سبد راي خوبي داشتند. (40219)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۰:۰۳:۴۳
اگر شما برای آینده ی خودتان تصمیم گیری نکنید ، مطمئنا دیگران با انتخاب خودشان ، سرنوشت شما را رقم خواهند زد...
حتی اگر فرد مورد نظزتان تایید صلاحیت نشده ، می توانید از بین باقی مانده ها ؛ به کسانی رای بدهید که از لحاظ طرز فکر و برنامه ها به ایشان نزدیک تر باشد... (40241)
 
جوان
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۱:۴۴:۳۶
کدوم باقی ماندها.......... ی نفر رو بگو که واسه سبزوار قدمی تا الان برداشته . به گفته رهبرم رای میدم ولی سفید میدم (40246)
 
بی نام
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۱:۴۰:۴۵
بنظر من شور انتخابات تو سبزوار کم رنگ شد...... (40245)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۲ ۲۲:۵۹:۳۹
حداقل پای صندوق بیا رای سفید بنداز.رای ندادن یعنی رای به ضد نظام (40708)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۳:۱۹:۵۶
اراي مردم سبزوار حداقل 40درصد ريزش كرد (40218)
 
جوان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۰۰:۱۲:۲۵
دقیقأ. . . . (40233)
 
علی
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۹:۱۱:۵۵
این آمار از کجا به دست آمده؟ بعد از انتخابات آمار مشخص کننده همه چیز است. (40257)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۰۶:۳۸:۳۸
ایشون جناب صندوق رای هستند! شما میدونید یا ایشون؟ (40297)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۱۸:۲۶:۵۰
ای بابا شما چرا انقد حرص میخوردید
همه مثل هم هستند
کدوم نماینده تاحالا برای سبزوار کاری کرده که بخواد این دوومیش باشه (40285)
 
عا دل
Germany
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۱۱:۵۴:۱۰
دم راه چمنی هویج خوب نامردی کرد (40307)
 
علی
Germany
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۱۲:۰۰:۴۵
ببخشیدازخط من حرف بد زده شده ولی منطور این اقا این بود راه چمنی به دوست خودش هم زد به سبزوارنمی زنه بگزریم اقایان دیگه هم چنگی بدل نمیزنن ولی سالاری ازطریق خلاف کسب مال نکرده همه میدانن ولی اگر بیاد که میاد باید جواب این نامردیها رابده شما برو ببین دو دوره چه گلی زدی بازمیخوای کجارابفروشی (40309)
 
مرتضی
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۲۳:۴۵:۱۸
با سلام. الحق والانصاف دم شورای نگهبان گرم......از همون اول معلوم بود صلاحیت ندارد. کسی که میلیاردی میخواست خرج کنه و رای بخره خوب معلومه صلاحیت نداره. از کجا آورده این همه پولو. اینها دزد عقاید و شرف مردم هستند.تازه یک تخلف بزرگش تبلیغات پیش از موعد مقرر بوده. در اواخر ماه صفر بود که در تهران با سبزواریهای مقیم مرکز جلسه گذاشته بود و تبلیغات خودشو میکرد. لا اقل پونصد نفر شام خوردن اونجا. خدارو شکر که به خانه ملت نرفت. (40327)
 
محسن
۱۳۹۴-۱۱-۲۴ ۱۱:۱۸:۳۱
دوست عزیزی که همه رو دزد شرف میدونی...همه رو خطا کار میدونی!!!همه رو بی دین میدونی!!!حتما سید حسن هم میلیاردی خرج میکرد؟؟؟حتما خیلی های دیگه هم میلیاردی خرج میکردند.چرا ما هیچ وقت نخواستیم از خواب بیدار بشیم..چرا انقدر تو شهرمون انسانهای موفق و باسواد رو رد صلاحیت کردند..واقعا متاسفم..واقعا ناراحتم که برداشتتون از رد صلاحیتها اینجوریه..شورای نگهبان فقط 12 نفرند...نمیشه با رای فقط 12 نفر کسی رو حکم به ارتداد داد.اونم کسی که اصلا شناختی بهشون ندارید.مگه فقهای شورای نگهبان چقدری وقت داشتند که بخوان یکی رو مهر صلاحیت بدهند..من متاسفم برای این دمکراسی..برای این جمهوری..برای این مردم سالاری...یک مناظره بزارند بین نامزدهای صلاحیت شده و نشده مردم خودشون قضاوت کنند که کی صلاحیت داره کی سواد داره کی بلده حرف بزنه... (40333)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۱-۲۵ ۰۱:۱۹:۰۲
آقا ناموصن یکی جواب منو بده حسن سیدآبادی که از نیشابور ثبت نام کرده بود و رد شده بود تو بررسی مجدد تایید شد یا نه؟؟؟ (40347)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۵ ۱۳:۰۰:۱۸
نه داداش سیدابادی باز رد شده (40352)
 
حسین رضایی
۱۳۹۴-۱۱-۲۷ ۱۲:۳۸:۴۴
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
هرکس که به مقام و پستی برسد دعا کنیم که آن شخص دلسوز مردم روستا و بدبخت و بیچاره باشد که دردی از مشکلات مردم را حل کند که خدای نگرده در آن دنیا پاسخگو نباشند (40428)
 
علی
۱۳۹۴-۱۱-۲۷ ۲۰:۴۲:۲۵
فقط راه چمنی (40443)
 
حسین
۱۳۹۴-۱۱-۲۷ ۲۳:۲۵:۱۴
اقا اخرش محمد سالاری تو 26 بهمن تایید صلاحیت شد یا نه؟ (40459)
 
رضا
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۰۹:۴۱:۴۰
نه سالاری هم تایید نشد (40477)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۰۹:۴۲:۳۸
ایشالا ک بازم مهندس سبحانی فر رای میاره (40478)
 
United States
۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۷:۰۱:۴۹
خیلی خوب شد که مقصودی تاییدنشد.الحمدالله.
خدا جای حق نشسته،اصلا لیاقت این پستهارونداشت. (44440)