کد مطلب: 12797
 
پاتک مسلحانه پلیس به سوداگران مرگ و کشف 295 کیلوگرم تریاک +عکس
پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
۱
 
درگیری مسلحانه پلیس خراسان رضوی و سوداگران مرگ منجر به کشف 295 کیلوگرم تریاک شد.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از ۲ رشته عملیات منظم وهماهنگ تیم های مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان خبر داد و گفت: جان برکفان مبارزه با مواد مخدر در اقدامی اطلاعاتی و پس از ردزنی های گسترده ۲محموله افیونی که از استان های جنوبی کشور به خراسان رضوی قاچاق شده بودرا به طور نامحسوس تحت تعقیب وکنترل قرار دادند.

سرتیپ قادر کریمی افزود:ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی غروب روز گذشته با کمین در جوالی سبزوار به محض ورود خودروی پزو ۴۰۵ که راه پاک کن خودروی زانتیا حامل مواد افیونی بود وارد عمل شده و قبل از آن که قاچاقچیان مسلح فرصتی برای واکنشی داشته باشند ۲خودرو را توقیف و بادستگیری ۲سوداگر مرگ ۱۶۲گیلوگرم تریاک از خودروی زانتیا کشف و در بازرسی از خودروی ۴۰۵نیز یک قبضه اسلحه جنگی کلاش و ۶تیغه خشاب کشف کردند.سرتیپ کریمی افزود:پس از گذشت ساعتی ، جان برکفان مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در محور سبزوار به جوین برای توقیف خودروی ۴۰۵ حامل دومین محموله مواد مخدر وارد عمل شده و در اقدامی غافلگیرانه با توقیف خودروی پزو ۴۰۵ و دستگیری ۳سوداگر مرگ ۱۳۳کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود:ماموران انتظامی به طور همزمان برای دستگیری ۲رابط قاچاقچیان در این پرونده نیز وارد عمل شدند اما این قاچاقچیان با مقاومت به ماموران انتظامی حمله ور شدند.وی خاطر نشان کرد:پلیس با استفاده از قانون Law بکارگیری سلاح تیراندازی و این ۲قاچاقچی را به ضرب گلوله زمین گیر کرد. این ۲سوداگر مرگ تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفته وتحقیقات پرونده ادامه دارد.
Share/Save/Bookmark


ازاهالی جوین
Germany
۱۳۹۷-۰۴-۱۷ ۰۹:۵۳:۱۵
تشکر وقدردانی اززحمات جان برکفان محترم نیروی انتظامی به خاطر دستگیری سه نفر ازاشرار وقاچاقچیان مواد مخدر در جوین (44192)