کد مطلب: 11347
 
آمادگی مسئولان داورزن برای برگزاری انتخابات
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۰
 
فرماندار داورزن از آمادگی مسئولین اجرایی شهرستان در برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات پیش رو خبر داد.
به گزارش سلام سربدار، وی با بیان اینکه تمام اقدامات لازم تا این روز انجام گرفته است اضافه کرد:در سطح خود شهر داورزن، سه شعبه اخذ رای فعال خواهند بود که در ساعات نهایی اخذ رای،شعبه ی سیار نیز به تعداد شعب خود شهر داورزن افزوده می شود.

فلاحی در پاسخ به این سوال که آموزش های لازم به کادرهای اجرایی آیا داده شده تصریح کرد:یک هفته قبل از برگزاری انتخابات یعنی پنجشنبه 29 بهمن ماه در محل فرمانداری شهرستان سبزوار ،برای اعضای شعب اخذ رای،نمایندگان فرماندار و کلیه ی پرسنل اجرایی اولین کلاس آموزشی ترتیب داده شده است که برآنیم جزئیات کامل اخذ رای در این جلسه تشریح کنیم.

فلاحی در پاسخ به اینکه تخلفات انتخاباتی در سطح شهرستان چگونه پیگیری می شود افزود: در شهرستان،شورای پیگیری تخلفات انتخاباتی فعال است و این شورا با ریاست رئیس دادگستری این شهرستان بر تک تک تخلفات وقت گذاشته و مورد بررسی قرار می دهند.

وی یادآور شد:مردم این شهرستان می توانند از طریق نیروی انتظامی،بخشداری ها و فرمانداری این شهرستان تمام تخلفات انتخاباتی را گزارش کنند تا مورد بررسی قرار گیرد که در صورت تایید شدن تخلف براساس قانون برخورد خواهد شد.

فرماندار داورزن،همکاری و مساعدت ادارات شهرستان داورزن را مثبت ارزیابی کرد و تاکید کرد:هرچند در امکانات این شهرستان کمبود وجود دارد ولی مسئولین ادارات و نهادهای این شهرستان با همکاری و وحدت خود توانسته اند به بهترین نحو ممکن در جهت برگزاری هرچه بهتر این انتخابات سهیم باشند.

فلاحی ادامه داد:به محض ابلاغ لیست نهایی کاندیداهای تایید صلاحیت شده از ستاد انتخاباتی،به تمام روستاها و شهر داورزن ابلاغ لازم انجام میگیرد تا مردم از لیست نهایی کاندیداهای کشور مطلع شوند.

بخشدار بخش باشتین داورزن نیز در گفتگوی با خبرنگار ما از اخذ رای در 12شعبه ی این بخش خبر داد و افزود:در این بخش نیز تمامی امکانات و شرایط را تجهیز کرده ایم تا به بهترین نحو ممکن در انتخابات پیش رو در خدمت گزاری به کشور عزیزمان سهیم باشیم.

مهندس نجفی در گفتگوی با ما با تاکید بر اینکه بخشداری های شهرستان داورزن درصورت بروز تخلفات انتخاباتی اقدامات لازم را خواهند داشت تصریح کرد:اگر چنانچه در زمان انتخابات،تخلفات احتمالی از طریق نماینده های فرماندار در شعب اخذ رای اعلام شود و یا مردمی از طریق بخشداری های شهرستان دریافت شود،مراتب لازم در دستور کار قرار میگیرد و در هیات های اجرایی و نظارتی و همچنین شورای تامین شهرستان ارجاع داده می شود تا اقدامات لازم انجام گیرد.

وی ضمن اشاره به حضور حداکثری مردم بخش باشتین در انتخابات های گذشته اظهار داشت:خوشبختانه مردم شهرستان داورزن و بویژه خطه ی باشتین بسیار بصیر اند و همچون دفعات گذشته در جهت پاسخ به یاوه گویی های دشمنان در انتخابات پیش رو شرکت گسترده خواهند داشت.

بخشدار باشتین از آمادگی لازم این بخشداری برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه خبر داد و اضافه کرد: در تمام روستاهای بخش باشتین این شهرستان از ساعات اولیه ی اخذ رای،تیم های اجرایی و نظارتی شعب فعال خواهند بود و از اولین لحظات اخذ رای،تمام شعب برای دریافت آرای مردم اقدام خواهند کرد.
Share/Save/Bookmark