کد مطلب: 11284
 
آغاز سومين مرحله پرداخت وجوه سپرده گذاران ميزان+جدول
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۸
 
به گزارش روابط عمومي بانك صادرات ايران، در اطلاعيه اخير اين بانك آمده است: بحمدا... با تلاش بی وقفه و شبانه روزی کارکنان و مدیران بانک صادرات ایران، هیأت محترم تصفیه و کارکنان تعاونی میزان با حمایت و همکاری استانداران محترم استانهای خراسان بویژه استانداري خراسان رضوی و نیز دادگستری و دادستانی خراسان رضوی و سایر دستگاههای اجرایی تاکنون به حساب بالغ بر ٢٤٢ هزار نفر از سپرده گذاران در بانک صادرات ایران واریز و موفق به دریافت سپرده خود شده اند.
 
در ادامه اطلاعيه تصريح شده است: با عنایت به تدابیر اتخاذ شده اگر چه کار ارزیابی و انتقال دارائیهای ثابت با مشکلات وموانع زیادی روبرو بوده است و به کندی صورت می گیرد، لیکن با ارزیابی بخش دیگر از دارائیهای اعتباری توسط کارشناسان محترم مالی و اعتباری دادگستری امکان پرداخت سپرده های تا ٣٠٠ میلیون ریال فراهم گردید و در روز یکشنبه مورخ ٢٥ بهمن ماه ٩٤ سپرده حدود ٤١٨٠٠ از سپرده گذاران به حساب افتتاحي در بانک صادرات ایران واریز می گردد.
 
بنابراین سپرده گذاران محترم براساس آخرین شماره کد ملی به شرح ذیل با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده گذار بودن ایشان در تعاونی میزان دارد و مورد تأیید هیات محترم تصفیه تعاونی مذکور می باشد و قبلاً در باجه های بانک صادرات ایران در شعب تعاونی میزان و یا شعب بانک صادرات ایران اقدام به افتتاح حساب نموده اند، به شعب تعاونی میزان که در باجه های بانک صادرات ایران نصب شده و یا شعب این بانک مراجعه و سپرده خود را دریافت و یا به عنوان سپرده گذار در بانک صادرات ایران باقی بمانند که در این صورت از شرایط مناسب ایجاد شده برخوردار می شوند.
 
یادآور می شود با پرداخت این مرحله تعداد سپرده گذارانی که موفق به دریافت سپرده خود می شوند بالغ بر ٢٨٤٣٣٣ نفر معادل حدود ٨٥ درصد از کل سپرده گذاران می شود.
 
در بخش پاياني اطلاعيه اظهار اميدواري شده است كه با اهتمام هر چه بیشتر کارشناسان محترم دادگستری و همکاری و مساعدت دستگاههای اجرایی استان خراسان فرآیند ارزیابی و انتقال دارائیها به بانک صادرات ایران سرعت و شتاب بیشتری گرفته تا امکان تعیین تکلیف سپرده سایر سپرده گذاران نیز بزودی فراهم گردد.
 
MIZAN.png
Share/Save/Bookmark