کد مطلب: 11383
 
افشاگری‌های عنابستانی در ویژه‌‌نامه گام سوم منتشر شد +دانلود
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۹
۵
 
به گزارش سلام سربدار، ویژه نامه «گام سوم» با مطالبی چون افشاگری ها عنابستانی، آنهایی که سال ها مسئول بودند چرا پاسخگو نسیتند، مردم وکیل مله می خواهند نه وکیل دوله، دوران طلایی سبزوار و... منتشر شد.

در مطلبی با عنوان «افشاگری های عنابستانی» به مناظره بین کاندیداهای شاخص سبزواری در قم می پردازد و واکنش هایی که علی اصغر عنابستانی به آمارهای بی اساس سبحانی فر نشان می دهد.

در مطلب «دوران طلایی سبزوار» به گوشه ای از فعالیت های عنابستانی در دوران فرمانداریش در سبزوار می پرزدازد دورانی که طبق آمارها و شاخص های توسعه طلایی ترین دوران سبزوار است.

در مطلب «آنهایی که سال ها مسئول بودند چرا پاسخگو نسیتند» بخشی از سخنرانی عنابستانی است که در این گفته وی به پتانسیل های سبزوار می پردازد و همچنین نحوه استارت پروژه راه آهن با کمک مردم را نقل می کند. همچنین از مسئولانی که در ۷ سال اخیر مسئولیت داشتند می خواهد درباره کم کاری های شان برای شهرستان پاسخگو باشند و دلیل عقب ماندگی پروژه و طرح های سبزوار را بگویند.

یادداشت «مردم وکیل مله می خواهند نه وکیل دوله» هم گوشه ای از صحبت های عنابستانی است که در این مطلب به برخورد تبعیض آمیز فرماندار با کاندیدهای طرفدار دولت می پردازد و به سواستفاده های آقای سبحانی از پروژه های دولتی انتقاد می کند. پروژه هایی که هنوز آماده نشد ه افتتاح می شود تا آقای نماینده بار دیگر راهی مجلس شود.

در ادامه می توانید نسخه پی دی اف این نشریه را دانلود کنید.


×مطلب بالا یک تبلیغات است و سلام سربدار هیچ مسئولیتی درباره مطالب این ویژه نامه ندارد.
Share/Save/Bookmark


Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۱۱:۰۰:۰۳
سلام

- اصلا سند سبزوار به نام او مي زنيم، خيالتان راحت مي شود؟

جوري صحبت کرده که انگار هر کاري شده از اول تا حالا حناب عنابستاني کرده است. يعني بقيه هيچ کاري نکردند و همه مال اوست.

- و به چه فلاکتي افتاديد؟ براي هدفتان که راي آوردن يک نامزد است به هر وسيله اي متوسل مي شود. واقعا جاي تاسف دارد. (40893)
 
احمدی نزاده
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۱۱:۴۸:۴۴
فکر نمیکنی تبلیغات تمام شده شما حرف خودتان را قبول نداریدالبته نه برای بعضیها فردا توی نماز جمعه هنوز این افراد خاص میتوانند تبیلغ کنند ولی مردم می فهمنند (40898)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۱۸:۱۸:۰۵
من از شما درخواست دارم که اگر واقعا بیطرف هستین ار اقای عنابستانی بپرسین هزینه میلیاردی تبلیغات از کجا اورده ؟ ایشان از همه کاندید های دیگر بیشتر به اموال عمومی اسیب رساندن و بیشترین حجم تبلیغات را داشتن . (40910)
 
طرفدار ولایت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۰۷:۰۲:۰۱
درود بر شرف شما برادر مذهبی. (40948)
 
م ن ب
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۰۹:۵۶:۵۶
سلام جناب آقای عنابستانی بسیارخوب فرمودید اما همیشه یک سوزن به خودت بزن یک جوال دوز بدوستت این ضرب المثل سبرواریست که حتما جنابعالی اگر درسبزوارزندگی کرده باشی میدونی یعنی چی اما درخصوص کاردر6 سال گذشته باید بعرض برسانم که چهارسال آن متعلق بدولت فخیمه شما بوده که قرار گذاشته بود فقط شعارهای بزرگ وتبلیغات بیشترازکارکردن را به مردم بگویدفرمانداران قبل از شما کارهای خوبی درسبزوارکردن احداث فرودگاه سبزواردر دوران تصدی آقای سجادی وسلیمانی شهرک توحید که سالها قراربود آماده سازی شود درزمان آقای سلیمانی پروژ راه آهن سبزوار نیز قبل ازشما وخیلی ازپروژهای دیگر که جنبه اجتماعی وحیاطی برای شهرداشته است اماشما درسبزوار باتوجه به اینکه مورد اعتماد رییس دولت نهم ودهم ازدوستان شفیق شما بود وارتباط خانوادگی با هم داشتی چه کارخوبی برای سبزوار کردید حداقل پروژه راآهن رو تمام میکردید وحالا ادعامیکردید دراین دولتم که خرابیهای دوران گذشته راباید جبران کند (41219)