کد مطلب: 12445
 
استقـرار ۱۸۵ پـایگاه جشن نیکوکـاری در سبـزوار
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۵
 
همزمان با هفته احسان و نیکوکاری ۱۸۵ پایگاه کمیته امداد در سبزوار اقدام به جمع آوری کمک های خیرین برای رساندن به محرومین جامعه خواهند کرد.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی صبح امروز همزمان با مراسم آغاز جشن نیکوکاری در مدارس سبزوار از مصوبه اخیر مجلس مبنی بر افزایش مستمری مددجویان دونهاد کمیته امداد و بهزیستی خبر داد.

رمضانعلی سبحانی فر در این مراسم با بیان اینکه حذف یارانه دهک های بالایی جامعه باید انجام گیرد ادامه داد: با حذف یارانه این خانوار بخشی از آن در حوزه تولید و بخشی دیگر به مستمندان تخصیص خواهد یافت.

وی با اشاره به دریافتی ۵۰۰هزار ریالی مددجویان در ماه ادامه داد: با اجرایی شدن این مصوبه مبلغ دریافتی به ۲میلیون ریال افزایش می یابد.

محمد داورزنی رئیس کمیته امداد سبزوار در این مراسم با بیان اینکه ۱۸۵ پایگاه جمع اوری کمک های نقدی و غیر نقدی در سبزوار فعال شده اند ادامه داد: پیش بینی می شود مبلغ جمع آوری در سال جاری به هشت میلیارد ریال برسد که در مقایسه با سال گذشته دومیلیارد ریال افزایش خواهد داشت.وی همچنین به توجه این نهاد در کمک به دانش اموزان و افراد در حال تحصیل اشاره کرد و تاکید کرد: براساس تفاهم نامه های با آموزش و پرورش بخشی از مبالغ جمع آوری شده در اختیار مدیران قرار خواهد گرفت تا به دانش اموزان نیازمند اختصاص یابد.
Share/Save/Bookmark