کد مطلب: 12436
 
بهره‌برداری از ۲ طرح بزرگ صنعتی در سبزوار با حضور وزیر صنعت و معدن
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۳
۲
 
رئیس صنعت و معدن سبزوار گفت: با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ۲ طرح بزرگ صنعتی در شهرستان سبزوار به بهره برداری می‌رسد.
علی امیدبخش در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: این طرح‌های صنعتی شامل پروژه داروسازی طاها و تنها کارخانه تولید ابزار یراق ایران در سبزوار است. طرح داروسازی طاها در زمینی به ۲۰ هزار مترمربع و در زیربنای چهار هزار متر مربع و با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان اعتبار ریالی و ۷۲۰ هزار یورو تسهیلات ارزی احداث شده است.

رئیس صنعت و معدن سبزوار گفت: همچنین ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات ثابت و در گردش برای اجرای این طرح پرداخت شده است. محصول تولید این طرح فرمول دارویی پروژسترون به میزان ۸۰۰۰ تن در سال است و با بهره‌برداری از آن زمینه اشتغال ۳۷ نفر به‌صورت مستقیم فراهم می‌شود.

امیدبخش با اشاره به طرح کارخانه ابزار یراق پویای شرق گفت: این طرح صنعتی نیز با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان از محل آورده بخش خصوصی و ۸میلیارد تومان تسهیلات بانکی در زمینی به وسعت ۴۳ هزار متر مربع احداث و به بهره برداری می‌رسد.

رئیس صنعت و معدن سبزوار عنوان کرد: با بهره‌برداری از این طرح بزرگ صنعتی زمینه اشتغال برای ۷۰ نفر در شهرستان سبزوار فراهم شده است.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۵-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۹:۵۷
کارخانه ابزار و یراق 4 ساله که محصولات داره تو کشور عرضه میشه. تازه الان اومدن افتتاح؟ (43737)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۲۰:۱۵:۴۶
روزهای پایانی عمر هر دولتی، روزهای جمع بندی و ارائه گزارش از عملکرد چهارساله آن دولت می باشد. البته مشروط به آنکه اتفاقی در آن چهار سال افتاده باشد. متاسفانه در چهار سال دولت آقای روحانی با وجود فرصت های بسیاری که در حوزه اقتصادی وجود داشت اما رفتارهای دولت در این روزهای پایان عمرش نشان می دهد که هیچ اتفاق قابل گزارشی در این حوزه صورت نگرفته است. گواه این مطلب افتتاح پروژه تولید ابزار و یراق در سبزوار بود در حالی که محصولات این مجتمع تولیدی از سال 1391 در بازار درب و پنجره UPVC به صورت انبوه ارائه شده است و معاون محترم صنعت بعد از چند سال فعالیت این مجتمع، آن را دوباره افتتاح کرد. (43742)