کد مطلب: 11096
 
قطع شاهرگ نفتی آل‌سعود را در این انیمیشین زیبا ببینید +دانلود
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۷
۲
 
قطع شاهرگ نفتی آل‌سعود را در این انیمیشین زیبا ببینید +دانلود
 
در پی تحولات اخیر منطقه، شهادت رهبر شیعیان عربستان و گستاخی‌ها و یاوه گویی‌های آل‌سعود، گروه انیمیشین حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) در حرکتی ابتکاری با شعار «دست انتقام جهان اسلام از آستین یمنی ها بیرون خواهد آمد» اقدام به تولید نماهنگی از انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس۲» نموده است که در آن منطقه نفتی و استراتژیک «غوار» عربستان که تامین کننده نیمی از نفت آل سعود می باشد با موشک های بالستیک انصارالله یمن نابود می شود. این را هم باید دانست که نفت این رژیم به وسیله داعش و دیگر گروه های تکفیری در خدمت کشتار مسلمانان جهان قرار دارد.

همچنین در این انیمیشن، پایگاه هوایی الخلید، سپر دفاع موشکی موسوم به «سپر صلح» و برج با طراحی فراماسونری «المملکه» در شهر ریاض مورد اصابت قرار می‌گیرد.

گفته می شود در صورت اصابت موشک به شهر ریاض پایتخت آل سعود، این شهر به احتمال زیاد خالی از سکنه و حکومت آل سعود در وضعیت بحرانی و حتی فروپاشی قرار خواهد گرفت.

در ادامه این نماهنگ کوتاه که به صورت اختصاصی با کیفیت مناسبت در اختیار «قاصدنیوز» قرار گرفته است را می‌بینید. سازندگان این نماهنگ کوتاه از بینندگان خواسته‌اند جهت خرید باکیفیت و حمایت از این اثر به سایت kosar۳d.ir و kosar۳d.com مراجعه نمایند.

Share/Save/Bookmark


قاسم
۱۳۹۴-۱۰-۲۲ ۱۱:۲۷:۴۰
سلام به اميد پيروزي اسلام بر كفر (39227)
 
جواد
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۰۹:۳۵:۴۶
پس چرا معطل می کنند چرا انیمیشن را به واقعیت تبدیل نمی کنند (40106)