کد مطلب: 12455
 
افاضات جدید فرماندار: با توافق هسته ای ایران هراسی به ایران شناسی تبدیل شد!
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸
 
معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار وی‍ژه سبزوار گفت: افزایش تولید گندم در این شهرستان از ۲ هزار تن در سال ۹۲ به ۱۴ هزار تن در سال جاری، نشانگر تحقق اقتصاد مقاومتی است.
افاضات جدید فرماندار: با توافق هسته ای ایران هراسی به ایران شناسی تبدیل شد!
 
احمد برادران روز شنبه در همایش مسئولان روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان سبزوار افزود:خودکفایی در گندم دستاورد بزرگ اقتصادی دولت برای امنیت غذایی است.

وی اظهار کرد: اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال برای تسریع در طرح راه آهن سبزوار، حل مشکلات منطقه ویژه اقتصادی، استقرار اداره استاندارد و دفتر سرمایه گذاری، نهضت آبرسانی، گازرسانی و آسفالت راهها بخشی از خدمات دولت یازدهم در شهرستان سبزوار است.

برادران ادامه داد: در سال ۱۳۹۲ حدود ۲۵۵ طرح عمرانی نیمه تمام در سبزوار وجود داشت که با کار مدیریتی دولت یازدهم تا پایان این دولت تکمیل می شود.

وی افزود: ۷۳ هزار نفر در اجرای طرح تحول نظام سلامت در سه سال گذشته در این شهرستان از بیمه درمانی سلامت بهره مند شدند.

برادران گفت: راه اندازی اورژانس هوایی و بهره برداری از بیمارستان ۲۴۵ تختخوابی حشمتیه سبزوار که با هزینه بیش از۶۰۰ میلیارد ریال احداث شده و دارای کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی است ، از دیگرخدمات دولت در این شهرستان است.

وی در خصوص سیاست خارجی دولت یازدهم نیز اظهار کرد: با توافق هسته ای ایران هراسی به ایران شناسی تبدیل شد و امروز جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت فرا منطقه ای در تحولات منطقه و جهان نقش آفرینی می کند.

برادران ادامه داد: روابط عمومی هنر مردم داری است و ارتباط با مردم، پاسخگویی، تنظیم ارتباطات مردمی و ایجاد فرایند اطلاع رسانی شفاف بخشی از وظایف مهم روابط عمومی نهادها است.

فرماندار سبزوار افزود: یکی از شگردهای دشمن در تضعیف سرمایه اجتماعی انقلاب، ایجاد یاس و ناامیدی بین نسل جوان با طرح شبهه، سیاه نمایی و بزرگنمایی مشکلات است که باید این مسئله مورد توجه مسئولان باشد.

او تصریح کرد: بیان خدمات دولت و عملکرد دستگاه ها در حوزه اقتصاد مقاومتی یک تکلیف است و انعکاس آن سبب ایجاد نشاط و امید در جامعه به ویژه در بین نسل جوان می شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایرنا