کد مطلب: 11104
 
کاریکاتور/ علم بهتر است یا ثروت؟
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۵
۴
 
در روزهای اخیر، دولت لایحه جدیدی برای تأسیس و اداره مدارس غیر دولتی تقدیم مجلس شورای اسلامی کرده که بنا بر آن مقرر شده است، تسهیلات ویژه ای برای تأسیس و ایجاد این مدارس در نظر گرفته و کار برای متقاضیان تأسیس این مدارس آسان تر شود. در حالی که رژیم مالی دولت در سال های اخیر باعث لاغر شدن مدارس دولتی شده، دولت این لایحه را تقدیم مجلس کرده است!/لایحه ای که ممکن است فقرا را از درس خواندن محروم کند!

Share/Save/Bookmark


۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۲۰:۱۳:۲۳
دولت ناکار آمدیه این دولت واقعا (39100)
 
خادموم
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۱۳:۵۷:۳۷
هم علم خوبه و هم ثروت اما پارتی از هر دوتاش بهتره مخصوصا اگه پارتیت نماینده مجلس باشه و یا اونی که نمیشه اسمشو بگم باشه (39109)
 
عادل
۱۳۹۴-۱۱-۰۱ ۲۳:۰۲:۱۷
این دولت اصلا صلاحیت اجرایی نداره و عملا داره مردم معمولی رو فقیر تر و ثروتمندانرو ثروتمندتر میکنه. خوبه کمی هم راجع به حلال بودن این پولهایی که به دست میارن از جیب مردم باشن. به خدا آخرتی هم هست ها فراموش نکنید!!!! اینها از اسم خاتمی عزیز سوء استفاده کردن و از مردم رای گرفتن به خدا خاتمی اشرافیگر نبود... (39675)
 
رسول
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۱۱:۱۹:۰۰
ناکارامدی ناکارامدی دولت نیست ناکارامدی معلم است معلمی که حرمت جایگاه خود را نمیداند. معلمی امروز دیگر آنچنان مقدس نیست بی شک نیست. تقدس معلمی به دلیلی است و آن دلیل امروز دیگر دیده نمی شود. معلمی شغل انبیائ بوده است اما اگر امروز روزگار انبیائ بود آیا هنوز هم شغل خود را معلمی می نامیدند. بی شک نه. معلمی عشق به یاد دادن است خورشید بودن است روشنگر بودن است صبور بر نادانستنهای من است اما امروز روزگار معلمان روزگار فکریشان وانفسا ست. معلمی که شهردار است معلمی که وزیر است معلمی که معلمی برایش صرفا" سکوی بیش نیست برای برجهیدن بر کول افرادی که نمی دانند. افرادی که دانا شدن شان وظیفه او بوده است. (40276)