کد مطلب: 12464
 
کشف ۲۰هزار قلم انـواع مـواد محترقه در سبزوار
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۹
 
فرمانده انتظامی سبزوار از کشف بیش از ۲۰ قلم انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد.
کشف ۲۰هزار قلم انـواع مـواد محترقه در سبزوار
 
سرهنگ سید محمد هاشم زاده هاشمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در سبزوار اظهار داشت: این مواد محترقه در سه عملیات پلیسی و از تعدادی از افراد سود در هسته های مرکزی و حواشی شهر سبزوار کشف و ضبط شد.در همین راستا سه نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شهرستان شدند.

وی با بیان اینکه طرح امنیت اجتماعی و مقابله با برهم زنندگان نظم وامنیت در شب چهارشنبه پایان سال و ایام نوروز اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: در همین راستا علاوه بر پاسگاه‌ها و کلانتری‌های فعال در سطح شهرستان هشت پاسگاه انتظامی جدید به این تعداد افزوده می‌شود که وظیفه مراقبت و حراست از اموال عمومی را عهده دارند.

هاشم زاده هاشمی یادآورشد: در راستای برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت هزار نیروی پلیس نیز در سطح شهرستان در حالت آماده باش قرار دارند.برابر قانون و دستورالعمل‌های اجرایی نیروی انتظامی، افراد، موتور سیکلت‌ها و وسائط نقلیه‌ای که در این ایام بازداشت و توقیف شوند تا پایان عید نوروز در بازداشت و توقیف خواهند ماند.

فرمانده انتظامی سبزوار با اشاره به کاهش جدی جرائم در این شهرستان خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران این فرماندهی امسال میزان جرائم در این شهرستان بیش از ۷۶ درصد افزایش یافت.

وی عنوان کرد: برای نخستین بار امسال موردی از قتل و درگیری بین اراذل و اوباش در شهرستان مشاهد نشد که این موضوع در ۱۴ سال گذشته کم نظیر است.
Share/Save/Bookmark